Начало › Работодатели › LatentView Analytics Corporation › Account Manager
Account Manager в LatentView Analytics Corporation: H-1B заплати
24 заявки за условия на труд за длъжността Account Manager в LatentView Analytics Corporation. Медиана на предложената основна заплата $150 000; средна половина $140 798–$174 304.
Заявления (LCA)24
Медианна предложена заплата$150 000
Средна половина на заплатите$140 798–$174 304
10-и–90-и перцентил$126 622–$190 500
По финансова година
| Фискална година | LCA | Медианна заплата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 8 | $149 000 |
| ФГ2024 | 7 | $145 025 |
| ФГ2025 | 6 | $153 100 |
| ФГ2026 | 3 | $174 304 |
Заявки
| Основна заплата | Местоположение | Подадено | Начална дата | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $174 304 Ниво II | Mountain View, CA | 26.02.2026 г. | 26.03.2026 г. | Сертифициран |
| $159 682 Ниво II | Lynnwood, WA | 16.01.2026 г. | 23.01.2026 г. | Сертифициран |
| $200 000 Ниво IV | Southfield, MI | 24.09.2025 г. | 1.10.2025 г. | Сертифициран |
| $174 304 Ниво II | Sunnyvale, CA | 18.07.2025 г. | 22.09.2025 г. | Сертифициран |
| $148 699 Ниво II | San Jose, CA | 23.12.2024 г. | 8.06.2025 г. | Сертифициран |
| $131 955 Ниво II | Redmond, WA | 17.12.2024 г. | 24.12.2024 г. | Сертифициран |
| $81 245 Ниво II | Houston, TX | 13.12.2024 г. | 19.12.2024 г. | Сертифициран |
| $195 000 Ниво IV | Fremont, CA | 3.06.2024 г. | 1.10.2024 г. | Сертифициран, след това оттеглен |
| $124 996 Ниво III | Irving, TX | 16.05.2024 г. | 19.08.2024 г. | Сертифициран |
| $142 851 Ниво III | Santa Clara, CA | 25.03.2024 г. | 16.09.2024 г. | Сертифициран |
| $180 000 Ниво IV | Irving, TX | 25.03.2024 г. | 10.08.2024 г. | Сертифициран, след това оттеглен |
| $145 025 Ниво III | Sunnyvale, CA | 22.03.2024 г. | 12.07.2024 г. | Сертифициран |
| $163 600 Ниво III | San Jose, CA | 11.03.2024 г. | 11.05.2024 г. | Сертифициран |
| $145 025 Ниво III | Sunnyvale, CA | 11.03.2024 г. | 12.07.2024 г. | Сертифициран, след това оттеглен |
| $157 500 Ниво IV | Hayward, CA | 29.02.2024 г. | 2.06.2024 г. | Сертифициран, след това оттеглен |
| $157 500 Ниво IV | Castro Valley, CA | 22.02.2024 г. | 2.06.2024 г. | Сертифициран, след това оттеглен |
| $134 640 Ниво II | Redmond, WA | 6.09.2023 г. | 26.02.2024 г. | Сертифициран |
| $148 000 Ниво II | Foster City, CA | 8.06.2023 г. | 2.09.2023 г. | Сертифициран |
| $195 000 Ниво IV | Cumming, GA | 2.06.2023 г. | 13.10.2023 г. | Сертифициран |
| $130 416 Ниво II | Mountain View, CA | 16.03.2023 г. | 20.05.2023 г. | Сертифициран |
| $180 000 Ниво IV | Farmers Branch, TX | 1.11.2022 г. | 1.11.2022 г. | Сертифициран |
| $113 090 Ниво II | Redmond, WA | 29.09.2022 г. | 6.10.2022 г. | Сертифициран |
| $150 000 Ниво III | San Jose, CA | 25.02.2022 г. | 4.03.2022 г. | Сертифициран, след това оттеглен |
| $150 000 Ниво IV | Bentonville, AR | 7.05.2021 г. | 14.05.2021 г. | Сертифициран, след това оттеглен |
Account Manager при всички работодатели →
Други длъжности в LatentView Analytics Corporation
Заплатите са долната граница на предложеното възнаграждение във всяко заявление, преобразувана в годишна сума; статистиката използва само удостоверени заявления за пълен работен ден. LCA не е одобрение на виза и едно LCA може да покрива няколко позиции. Източник: Министерство на труда на САЩ, данни за разкриване на LCA на OFLC, финансови години 2023–2026 (последно решение 30.06.2026 г.).