Начало › Работодатели › Proventus Metrics Inc.
Proventus Metrics Inc.: Заплати и спонсорство H-1B
Proventus Metrics Inc. е подала 16 заявления за условия на труд за визи H-1B и свързани визи във финансови години 2023–2026; удостоверени: 16. Медианна предложена заплата: $104 407.
Спонсорира ли Proventus Metrics Inc. визи H-1B?
Proventus Metrics Inc. е подала 16 заявления за условия на труд във финансови години 2023–2026, последното е подадено на 22.05.2026 г.. LCA е първата стъпка от молбата за H-1B, така че работодателят е спонсорирал или е подготвял спонсорство за работници H-1B; това не гарантира спонсорство за конкретна длъжност. Проверете обявите за работа на самия работодател.
Заплати по длъжност
| Длъжност | LCA | Медианна заплата |
|---|---|---|
| Software Developer | 7 | $106 000 |
| Software Developer 2 | 4 | — |
| Software Developer 3 | 2 | $124 103 |
| Information Security Engineer | 2 | $98 407 |
| Software Quality Assurance Engineer/analyst | 1 | $84 000 |
Заявления по финансови години
| Фискална година | LCA | Медианна заплата |
|---|---|---|
| ФГ2023 | 3 | $93 000 |
| ФГ2024 | 6 | $112 439 |
| ФГ2025 | 3 | $106 000 |
| ФГ2026 | 4 | $98 407 |
Нива на преобладаваща заплата
Министерството на труда определя четири нива на преобладаваща заплата за всяка професия и регион, от Ниво I (начално) до Ниво IV (пълна компетентност). Работодателят избира нивото, което отговаря на изискванията за длъжността.
Къде са работните места
- Austin, TX4
- Prosper, TX4
- Richardson, TX2
- Frisco, TX1
- Fate, TX1
- Cedar Park, TX1
- Rohnert Park, CA1
- Farmers Branch, TX1
- Manteca, CA1
Професии
- Software Developers13
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Последни заявления
| Длъжност | Основна заплата | Местоположение | Подадено | Начална дата | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Quality Assurance Engineer/analyst | $84 000 Ниво II | Manteca, CA | 22.05.2026 г. | 29.05.2026 г. | Сертифициран |
| Information Security Engineer | $94 000 Ниво II | Farmers Branch, TX | 22.04.2026 г. | 1.10.2026 г. | Сертифициран |
| Software Developer | $113 000 Ниво II | Richardson, TX | 15.04.2026 г. | 1.10.2026 г. | Сертифициран |
| Information Security Engineer | $102 814 Ниво III | Rohnert Park, CA | 15.04.2026 г. | 22.04.2026 г. | Сертифициран |
| Software Developer | $110 240 Ниво II | Cedar Park, TX | 30.04.2025 г. | 1.10.2025 г. | Сертифициран |
| Software Developer | $106 000 Ниво II | Richardson, TX | 18.12.2024 г. | 26.12.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer | $106 000 Ниво II | Prosper, TX | 14.11.2024 г. | 22.11.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer 2 | $105 997 непълно работно време · Ниво II | Prosper, TX | 13.09.2024 г. | 23.09.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer 3 | $127 878 Ниво III | Fate, TX | 1.08.2024 г. | 6.12.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer | $97 000 Ниво II | Austin, TX | 13.05.2024 г. | 1.10.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer 2 | $101 192 непълно работно време · Ниво II | Frisco, TX | 16.01.2024 г. | 24.01.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer 2 | $101 192 непълно работно време · Ниво II | Prosper, TX | 16.01.2024 г. | 24.01.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer 2 | $101 192 непълно работно време · Ниво II | Prosper, TX | 16.01.2024 г. | 24.01.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer 3 | $120 328 Ниво III | Austin, TX | 19.09.2023 г. | 12.01.2024 г. | Сертифициран |
| Software Developer | $93 000 Ниво II | Austin, TX | 9.06.2023 г. | 1.10.2023 г. | Сертифициран |
| Software Developer | $93 000 Ниво II | Austin, TX | 8.06.2023 г. | 1.10.2023 г. | Сертифициран |
Заплатите са долната граница на предложеното възнаграждение във всяко заявление, преобразувана в годишна сума; статистиката използва само удостоверени заявления за пълен работен ден. LCA не е одобрение на виза и едно LCA може да покрива няколко позиции. Източник: Министерство на труда на САЩ, данни за разкриване на LCA на OFLC, финансови години 2023–2026 (последно решение 30.06.2026 г.).