Начало › Професии › Software Developers, Applications › Pleasanton, CA
Software Developers, Applications в Pleasanton, CA: H-1B заплати
24 заявки за условия на труд за тази професия с работно място в Pleasanton, CA. Медиана на предложената основна заплата $145 600; средна половина $124 950–$164 102.
По ниво на заплащане
| Ниво на заплащане | Медианна заплата |
|---|---|
| Ниво I (начално) | $108 912 |
| Ниво II (квалифициран) | $124 900 |
| Ниво III (опитен) | $150 000 |
| Ниво IV (пълнокомпетентен) | $170 000 |
Министерството на труда определя четири нива на преобладаваща заплата за всяка професия и регион, от Ниво I (начално) до Ниво IV (пълна компетентност). Работодателят избира нивото, което отговаря на изискванията за длъжността.
Работодатели
| Работодател | LCA | Медианна заплата |
|---|---|---|
| The Gap, Inc. | 5 | $162 900 |
| Cowbell Cyber, Inc. | 2 | $150 000 |
| DPP Tech, Inc. | 2 | $135 200 |
| 10x Genomics, Inc. | 1 | $168 000 |
| Blume Global | 1 | $121 763 |
| Strategic Staffing Solutions, L.C. | 1 | $135 200 |
| MicroNet IT Solutions, Inc. | 1 | $120 000 |
| Jade Global, Inc. | 1 | $150 000 |
| Quest Diagnostics Incorporated | 1 | $170 000 |
| SRS Consulting, Inc. | 1 | $121 000 |
| Revance Therapeutics, Inc. | 1 | $120 931 |
| Quantumsoft Solutions Inc | 1 | $145 600 |
| Veeva Systems Inc. | 1 | $170 000 |
| Institutional Shareholder Services Inc. | 1 | $167 710 |
| Sonos, Inc. | 1 | $144 726 |
| Ingrain Systems Inc | 1 | $125 000 |
| Redica Systems, Inc. | 1 | $108 912 |
| Nisum Technologies Inc. | 1 | $125 000 |
Длъжности
- Software Engineer5
- Salesforce Developer2
- Senior Software Engineer2
- Principal Software Engineer2
- UI Developer1
- Software Engineer, Product Information Management1
- Web Systems Engineer1
- Solution Architect1
- Sr. Bioinformatics Engineer1
- Application Support Engineer1
- Senior Staff Software Engineer1
- Systems Engineer1
- Engineer, Manual1
- Staff Software Engineer1
- Senior Associate1
H-1B спонсори в Pleasanton, CA →
Заплатите са долната граница на предложеното възнаграждение във всяко заявление, преобразувана в годишна сума; статистиката използва само удостоверени заявления за пълен работен ден. LCA не е одобрение на виза и едно LCA може да покрива няколко позиции. Източник: Министерство на труда на САЩ, данни за разкриване на LCA на OFLC, финансови години 2023–2026 (последно решение 30.06.2026 г.).