Domů › Města › Pennsylvania › McKees Rocks
Sponzoři H-1B v McKees Rocks, PA
Zaměstnavatelé podali 21 žádostí o pracovní podmínky pro pozice v McKees Rocks, PA ve fiskálních letech 2023–2026. Nabízený mediánový základní plat: $119 738.
Žádosti (LCA)21
Medián nabízené mzdy$119 738
Střední část mezd$94 895–$141 645
10.–90. percentil$81 468–$162 532
Nejlepší sponzoři
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| HM Health Solutions, Inc. | 5 | $119 475 |
| Inovalon, Inc. | 2 | $110 000 |
| Cornerstone Care, Inc. | 2 | $120 000 |
| New Choice Home Deco Inc | 1 | $45 000 |
| Robinhood Markets, Inc. | 1 | $155 000 |
| Mitchell International, Inc. | 1 | $114 444 |
| NJ Tech Inc | 1 | — |
| A&A Consultants, Inc. | 1 | $84 240 |
| PROLIM Consulting Inc | 1 | — |
| Avalere Health, LLC | 1 | $93 589 |
| Fair Isaac Corporation | 1 | $180 107 |
| Software Catalysts LLC | 1 | $91 416 |
| NVIDIA Corporation | 1 | $128 000 |
| Block, Inc. | 1 | $218 300 |
| Microsoft Corporation | 1 | $151 940 |
Povolání
| Obor | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developers | 11 | $124 800 |
| Dentists, General | 2 | $120 000 |
| Web Developers | 1 | $45 000 |
| Operations Research Analysts | 1 | $155 000 |
| Management Analysts | 1 | $75 000 |
| Civil Engineers | 1 | $84 240 |
| Market Research Analysts and Marketing Specialists | 1 | $93 589 |
| Computer and Information Systems Managers | 1 | $180 107 |
| Industrial Engineers | 1 | $91 416 |
| Electronics Engineers, Except Computer | 1 | $128 000 |
Pozice
- Senior Application Developer2
- Dentist2
- Senior DevOps Engineer1
- Web Developer1
- Senior Business Systems Analyst, Finance1
- Senior Software Development Engineer1
- Software Developer1
- Senior Associate1
- Engineer1
- Teamcenter Developer1
- Consultant I1
- Solution Success Management - Senior Director1
- Senior Software Engineer1
- Validation Engineer1
- Senior ASIC Engineer1
- Associate, Software Engineer1
- Software Engineer1
- Android Engineer, Square for Retail1
- Software Engineering1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).