Domů › Města › North Carolina › Rolesville
Sponzoři H-1B v Rolesville, NC
Zaměstnavatelé podali 22 žádostí o pracovní podmínky pro pozice v Rolesville, NC ve fiskálních letech 2023–2026. Nabízený mediánový základní plat: $128 540.
Žádosti (LCA)22
Medián nabízené mzdy$128 540
Střední část mezd$108 500–$143 750
10.–90. percentil$86 254–$144 961
Nejlepší sponzoři
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Cognizant Technology Solutions US Corp | 5 | $84 282 |
| SoftCorp International, Inc. | 3 | $110 000 |
| Eficens Systems Inc | 2 | $104 000 |
| American Express Travel Related Services Company, Inc. | 2 | $144 612 |
| LexisNexis USA | 1 | $143 000 |
| Optum Services, Inc. | 1 | $141 003 |
| GlobalFoundries U.S., Inc. | 1 | $121 285 |
| iC Consult US Corp. | 1 | $125 000 |
| PPD Development, L.P. | 1 | $145 000 |
| Conduent State & Local Solutions, Inc. | 1 | $139 380 |
| Worldpay, LLC | 1 | $135 445 |
| IQVIA RDS Inc. | 1 | $156 264 |
| RELX, Inc. | 1 | $164 587 |
| LanceSoft Inc. | 1 | $132 080 |
Povolání
| Obor | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developers | 14 | $137 412 |
| Computer Systems Analysts | 2 | $84 282 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 2 | $111 478 |
| Mechatronics Engineers | 1 | $121 285 |
| Natural Sciences Managers | 1 | $145 000 |
| Statisticians | 1 | $156 264 |
| Computer Systems Engineers/Architects | 1 | $70 678 |
Pozice
- RPA Developer3
- Software Engineering Lead2
- Senior Systems Analyst JC602
- Senior Software Engineer2
- Software Engineer2
- Mgr. JC50 - Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Engineer2
- SMTS Design Enablement Testsite1
- Consultant IV1
- Principal Clinical Research Associate1
- Applications Development and Support Engineer III1
- Principal Statistical Programmer1
- Senior Associate JC60 -Computer Systems Engineers/Architects1
- Technical Specialist Senior1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).