Domů › Města › Delaware › Smyrna
Sponzoři H-1B v Smyrna, DE
Zaměstnavatelé podali 28 žádostí o pracovní podmínky pro pozice v Smyrna, DE ve fiskálních letech 2023–2026. Nabízený mediánový základní plat: $108 410.
Žádosti (LCA)28
Medián nabízené mzdy$108 410
Střední část mezd$87 609–$152 788
10.–90. percentil$69 386–$245 489
Nejlepší sponzoři
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| TORREngineering LLC | 5 | $69 950 |
| Christiana Care Health Services, Inc. | 4 | $276 821 |
| Triple Z Trading INC | 3 | $137 051 |
| Mahaugha LLC | 3 | $98 010 |
| Novamegha LLC | 3 | $106 974 |
| Wal-Mart Associates, Inc. | 2 | $116 725 |
| 3i INFOTECH, INC. | 2 | $83 292 |
| Inteliblue, LLC | 1 | $64 314 |
| Smyrna School District | 1 | $51 031 |
| Christiana Care Home Health and Community Services, Inc. | 1 | $100 693 |
| Bayhealth Medical Center, Inc. | 1 | $239 200 |
| ValueMomentum, Inc. | 1 | $200 000 |
| Gravitas Tech LLC | 1 | $109 845 |
Povolání
| Obor | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developers | 7 | $106 974 |
| Civil Engineers | 5 | $69 950 |
| General Internal Medicine Physicians | 4 | $276 821 |
| Industrial Engineers | 2 | $116 725 |
| Computer Programmers | 2 | $83 292 |
| Human Resources Specialists | 2 | — |
| Database Administrators | 1 | $64 314 |
| Middle School Teachers, Except Special and Career/Technical Education | 1 | $51 031 |
| Speech-Language Pathologists | 1 | $100 693 |
| Family Medicine Physicians | 1 | $239 200 |
| Computer and Information Systems Managers | 1 | $200 000 |
| Chief Executives | 1 | $137 051 |
Pozice
- Software Developer7
- Construction Inspector II4
- Primary Care Physician4
- Manager II, Process Engineer - Supply Chain2
- Product Specialist 42
- Human Resources Specialist2
- Product/Project Controls Specialist1
- Middle Level Spanish Immersion Teacher1
- Speech Language Pathologist1
- Physician (Primary Care)1
- Director - Cloud and IT Operations1
- Construction Engineer/Inspector1
- Chief Financial Officer1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).