Domů › Zaměstnavatelé › A.T. Kearney, Inc. › Manager
Manager v A.T. Kearney, Inc.: Mzdy H-1B
110 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Manager v A.T. Kearney, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $212 000; střední hodnota $212 000–$212 000.
Žádosti (LCA)110
Medián nabízené mzdy$212 000
Střední část mezd$212 000–$212 000
10.–90. percentil$212 000–$220 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 37 | $212 000 |
| FY2024 | 28 | $212 000 |
| FY2025 | 25 | $212 000 |
| FY2026 | 19 | $212 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Boston, MA | 5. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Glastonbury, CT | 5. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Federal Way, WA | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Boston, MA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Long Island City, NY | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Addison, IL | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 4. 5. 2026 | 10. 8. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Boston, MA | 4. 5. 2026 | 10. 8. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Boston, MA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 10. 12. 2025 | 9. 4. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 10. 12. 2025 | 9. 4. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | New York, NY | 10. 12. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | New York, NY | 10. 12. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 9. 12. 2025 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 9. 12. 2025 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 26. 11. 2025 | 5. 4. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 26. 11. 2025 | 5. 4. 2026 | Certifikováno |
| $220 000–$235 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 23. 9. 2025 | 24. 9. 2025 | Certifikováno |
| $220 000–$235 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 23. 9. 2025 | 24. 9. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 27. 8. 2025 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Smyrna, GA | 27. 8. 2025 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | New York, NY | 25. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 25. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 25. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 25. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Brooklyn, NY | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Miami, FL | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | New York, NY | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 4. 5. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 28. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň III | Chicago, IL | 25. 2. 2025 | 26. 2. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň III | Jersey City, NJ | 25. 2. 2025 | 26. 2. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 22. 1. 2025 | 25. 1. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 22. 1. 2025 | 25. 1. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 17. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Aurora, IL | 17. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 3. 12. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Bellevue, WA | 3. 12. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 19. 11. 2024 | 2. 2. 2025 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Smyrna, GA | 19. 11. 2024 | 2. 2. 2025 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 8. 2024 | 29. 8. 2024 | Certifikováno |
| $195 000–$215 000 Úroveň IV | Austin, TX | 20. 8. 2024 | 29. 8. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 16. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Fort Belvoir, VA | 16. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 12. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Smyrna, GA | 12. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | New York, NY | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 15. 3. 2024 | 22. 3. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 15. 3. 2024 | 22. 3. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | New York, NY | 23. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 23. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Northbrook, IL | 22. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 22. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| $215 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 11. 1. 2024 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| $215 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 11. 1. 2024 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 12. 2023 | 26. 12. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | New York, NY | 20. 12. 2023 | 26. 12. 2023 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň IV | Sammamish, WA | 12. 12. 2023 | 20. 12. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 7. 12. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 7. 12. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 6. 12. 2023 | 20. 12. 2023 | Certifikováno |
| — Úroveň IV | Sammamish, WA | 6. 12. 2023 | 20. 12. 2023 | Zamítnuto |
| $220 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 28. 11. 2023 | 8. 12. 2023 | Certifikováno |
| $220 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 28. 11. 2023 | 8. 12. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 22. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $212 000 Úroveň IV | Guttenberg, NJ | 22. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $212 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 13. 10. 2023 | 13. 10. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 13. 10. 2023 | 13. 10. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 23. 8. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | New York, NY | 23. 8. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 15. 8. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 15. 8. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $157 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 15. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $157 000 Úroveň IV | La Jolla, CA | 15. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $212 000 Úroveň IV | Marietta, GA | 9. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 2. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 2. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 2. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 2. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 2. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 10. 7. 2023 | 18. 7. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Tigard, OR | 10. 7. 2023 | 18. 7. 2023 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 6. 2023 | 24. 6. 2023 | Certifikováno |
| $212 000–$235 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 6. 2023 | 24. 6. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 30. 5. 2023 | 9. 6. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Brooklyn, NY | 30. 5. 2023 | 9. 6. 2023 | Certifikováno |
| $220 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 2. 5. 2023 | 8. 5. 2023 | Certifikováno |
| $220 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 2. 5. 2023 | 8. 5. 2023 | Certifikováno |
| $195 000–$215 000 Úroveň IV | New York, NY | 26. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
| $195 000–$215 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 26. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
| $195 000–$215 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 21. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $220 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 24. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikováno |
| $220 000 Úroveň IV | Brooklyn, NY | 24. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 24. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 24. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikováno |
| $200 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 24. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikováno |
| $200 000 Úroveň IV | Dedham, MA | 24. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 6. 2. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 6. 2. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikováno |
| $210 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 1. 2023 | 19. 7. 2023 | Certifikováno |
| $210 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 1. 2023 | 19. 7. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 20. 1. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $212 000 Úroveň IV | Evanston, IL | 20. 1. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň IV | Irving, TX | 13. 12. 2022 | 10. 3. 2023 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 13. 12. 2022 | 10. 3. 2023 | Certifikováno |
Manager u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v A.T. Kearney, Inc.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).