Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Accenture LLP › Scrum Master Associate Manager

Scrum Master Associate Manager v Accenture LLP: Mzdy H-1B

18 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Scrum Master Associate Manager v Accenture LLP. Nabízený mediánový základní plat $117 550; střední hodnota $113 208–$124 850.

Žádosti (LCA)18
Medián nabízené mzdy$117 550
Střední část mezd$113 208–$124 850
10.–90. percentil$108 856–$127 528

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20232$122 450
FY20245$109 262
FY20258$115 006
FY20261$126 256

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$126 256
Úroveň III
Raleigh, NC12. 1. 202615. 6. 2026Certifikováno
$137 100
Úroveň III
Plano, TX23. 7. 202529. 7. 2025Certifikováno
$128 800–$241 700
Úroveň III
Minneapolis, MN6. 6. 202512. 6. 2025Certifikováno
$114 100–$241 700
Úroveň III
Hartford, CT27. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$114 100–$241 700
Úroveň III
Hartford, CT26. 5. 20251. 6. 2025Staženo
$124 600–$241 700
Úroveň III
Frisco, TX19. 5. 202525. 5. 2025Certifikováno
$114 100–$241 700
Úroveň III
Hartford, CT29. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$115 800–$223 800
Úroveň III
Raleigh, NC10. 2. 202513. 2. 2025Certifikováno
$110 531–$223 800
Úroveň III
Charlotte, NC23. 1. 202529. 1. 2025Certifikováno
$114 213–$223 800
Úroveň III
Charlotte, NC16. 1. 202522. 1. 2025Certifikováno
$109 262–$223 800
Úroveň III
Durham, NC9. 7. 202415. 7. 2024Certifikováno
$108 451–$223 800
Úroveň III
Cary, NC9. 7. 202415. 7. 2024Certifikováno
$105 300–$223 800
Úroveň III
Columbus, OH12. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
$120 500–$241 700
Úroveň III
Plano, TX10. 4. 202415. 4. 2024Certifikováno
$120 500–$241 700
Úroveň III
Plano, TX27. 3. 20242. 4. 2024Certifikováno
$119 300–$241 700
Úroveň III
Pleasant Prairie, WI22. 9. 202328. 1. 2024Certifikováno
$119 300–$241 700
Úroveň III
Pleasant Prairie, WI22. 9. 202329. 9. 2023Staženo
$125 600–$241 700
Úroveň III
Philadelphia, PA9. 8. 202315. 8. 2023Certifikováno

Další pozice v Accenture LLP

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).