Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Adeia Guides Inc.

Adeia Guides Inc.: Platy H-1B a sponzoring

Adeia Guides Inc. podal 4 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 3. Medián nabízeného platu: $170 539.

Žádosti (LCA)4
Certifikováno3
Adresa zaměstnavateleSan Jose, CA
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$170 539
Střední část mezd$164 026–$185 926
10.–90. percentil$160 117–$195 157

Sponzoruje Adeia Guides Inc. víza H-1B?

Adeia Guides Inc. podal 4 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 28. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Principal Engineer, Process Dev. Adv. Packaging Technology2$170 539
Senior Process Engineer, Hybrid Bonding1$157 512
Director, Advanced R&D1$201 312

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20242$170 539
FY20262$179 412

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Director, Advanced R&D$201 312
Úroveň III
Coral Springs, FL28. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
Senior Process Engineer, Hybrid Bonding$157 512
Úroveň IV
Cary, NC28. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
Principal Engineer, Process Dev. Adv. Packaging Technology$170 539–$268 264
Úroveň IV
San Jose, CA2. 2. 202419. 2. 2024Certifikováno
Principal Engineer, Process Dev. Adv. Packaging Technology$170 539–$268 264
Úroveň IV
San Jose, CA31. 1. 202419. 2. 2024Zamítnuto

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).