Domů › Zaměstnavatelé › AECOM Technical Services Inc › Project Controls Analyst I
Project Controls Analyst I v AECOM Technical Services Inc: Mzdy H-1B
16 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Project Controls Analyst I v AECOM Technical Services Inc. Nabízený mediánový základní plat $80 081; střední hodnota $80 004–$83 150.
Žádosti (LCA)16
Medián nabízené mzdy$80 081
Střední část mezd$80 004–$83 150
10.–90. percentil$80 000–$84 013
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $80 000 |
| FY2024 | 3 | $80 017 |
| FY2025 | 2 | $83 509 |
| FY2026 | 4 | $83 600 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $82 400 Úroveň I | New York, NY | 11. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $83 200 Úroveň I | New York, NY | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $84 000 Úroveň I | New York, NY | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $89 640 Úroveň I | New York, NY | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $83 000 Úroveň I | New York, NY | 14. 7. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| $84 018 Úroveň I | New York, NY | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $80 018 Úroveň I | New York, NY | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $80 017 Úroveň I | New York, NY | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $80 018 Úroveň I | New York, NY | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Staženo |
| $80 017 Úroveň I | New York, NY | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň I | New York, NY | 25. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň I | New York, NY | 22. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň I | New York, NY | 26. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $80 144 Úroveň I | New York, NY | 22. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň I | New York, NY | 19. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň I | New York, NY | 19. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Staženo |
Další pozice v AECOM Technical Services Inc
- Civil Engineering II$86 793
- Civil Engineering I$77 000
- Civil Engineering III$102 116
- Transportation Planner II$80 374
- Civil Engineer I$77 325
- Civil Engineer II$88 733
- Civil Engineer III$104 604
- Structural Engineering I$78 585
- Project Controls Analyst II$81 567
- Structural Engineering II$90 631
- Project Manager - IV$139 388
- Project Manager I$97 346
- Project Manager II$102 000
- Transportation Engineer$89 960
- Traffic Engineer$95 500
- Transportation Planner I$74 744
- Project Manager$116 032
- Project Controls Analyst III$105 040
- Structural Engineering III$101 920
- Architecture Designer II$82 214
- Civil Engineering IV$134 055
- Project Manager - III$137 000
- Deputy Project Manager$84 098
- Construction Project Manager$100 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).