Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Agiliad, LLC

Agiliad, LLC: Platy H-1B a sponzoring

Agiliad, LLC podal 42 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 42. Medián nabízeného platu: $104 877.

Žádosti (LCA)42
Certifikováno42
Adresa zaměstnavateleBoulder, CO
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$104 877
Střední část mezd$95 000–$124 492
10.–90. percentil$85 000–$126 936

Sponzoruje Agiliad, LLC víza H-1B?

Agiliad, LLC podal 42 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Software Developer13$110 000
Software Developers, Applications9$112 986
Software Developer, Applications5$100 000
Computer Systems Analyst5$96 000
Software Quality Assurance Analyst3$125 000
Software Developers2$122 041
Software Quality Assurance Analysts2$69 836
Electronics Engineer1$111 000
Software Quality Assurance Analysts and Testers1$85 000
Project Manager1$132 579

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202310$95 500
FY202412$101 982
FY202514$99 393
FY20266$125 000

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Software Developer$125 000–$135 000
Úroveň II
Peoria, IL8. 6. 202622. 6. 2026Certifikováno
Software Developers$131 082–$141 082
Úroveň II
Danvers, MA12. 5. 202618. 5. 2026Certifikováno
Software Developer$125 000–$135 000
Úroveň II
Peoria, IL13. 3. 20261. 9. 2026Certifikováno
Software Developer$110 000–$122 000
Úroveň II
Chaska, MN10. 3. 202617. 3. 2026Certifikováno
Software Developer$120 000–$130 000
Úroveň II
Round Rock, TX9. 3. 202616. 3. 2026Certifikováno
Software Developer$131 187–$142 000
Úroveň II
San Diego, CA3. 2. 202610. 2. 2026Certifikováno
Software Quality Assurance Analyst$125 000–$135 000
Úroveň II
Round Rock, TX6. 8. 202511. 8. 2025Certifikováno
Software Developer, Applications$126 942–$151 549
Úroveň II
El Segundo, CA19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer, Applications$101 754–$126 880
Úroveň I
San Diego, CA19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer, Applications$97 032–$112 000
Úroveň II
Peoria, IL19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer, Applications$85 000–$94 000
Úroveň I
Peoria, IL19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$97 032–$110 000
Úroveň II
Peoria, IL19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$97 032–$114 566
Úroveň II
Peoria, IL19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Computer Systems Analyst$122 179–$143 666
Úroveň III
Frisco, TX9. 6. 202523. 6. 2025Certifikováno
Project Manager$132 579–$166 961
Úroveň II
Santa Clara, CA17. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$126 880–$130 000
Úroveň II
San Diego, CA16. 2. 20256. 3. 2025Certifikováno
Software Quality Assurance Analyst$125 000–$135 000
Úroveň II
Beverly, MA16. 2. 202521. 6. 2025Certifikováno
Software Developers, Applications$97 032–$114 000
Úroveň II
Peoria, IL5. 11. 202420. 12. 2024Certifikováno
Software Quality Assurance Analysts$69 680–$79 680
Úroveň II
Peoria, IL23. 10. 20241. 12. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$97 032–$107 032
Úroveň II
Peoria, IL23. 10. 20241. 12. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$126 880–$130 000
Úroveň II
San Diego, CA4. 9. 202416. 9. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$122 970–$130 000
Úroveň II
Beverly, MA31. 7. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$112 986
Úroveň II
Peabody, MA18. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Computer Systems Analyst$77 979
Úroveň II
Peoria, IL14. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Quality Assurance Analysts$69 992
Úroveň II
Peoria, IL14. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$90 979
Úroveň II
Peoria, IL13. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$112 986
Úroveň II
Beverly, MA12. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$90 646
Úroveň I
Beverly, MA12. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Developers, Applications$122 100
Úroveň II
San Diego, CA16. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Quality Assurance Analyst$88 000–$98 000
Úroveň II
Peoria, IL1. 4. 20248. 4. 2024Certifikováno
Software Quality Assurance Analysts and Testers$85 000–$90 000
Úroveň III
Peoria, IL10. 10. 202315. 10. 2023Certifikováno
Software Developers$113 000–$120 000
Úroveň II
Beverly, MA6. 10. 202315. 10. 2023Certifikováno
Computer Systems Analyst$108 000–$125 000
Úroveň III
Coppell, TX7. 6. 202312. 6. 2023Certifikováno
Software Developer$88 000–$98 000
Úroveň I
Beverly, MA7. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno
Electronics Engineer$111 000–$115 000
Úroveň II
Beverly, MA7. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno
Computer Systems Analyst$96 000–$105 000
Úroveň II
Beverly, MA7. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno
Software Developer$78 000–$88 000
Úroveň I
Peoria, IL22. 5. 202326. 5. 2023Certifikováno
Software Developer$142 000–$148 000
Úroveň II
Santa Clara, CA16. 5. 20231. 9. 2023Certifikováno
Computer Systems Analyst$95 000–$104 000
Úroveň II
Danvers, MA10. 5. 20231. 9. 2023Certifikováno
Software Developer$95 000–$104 000
Úroveň II
Peoria, IL7. 4. 20231. 9. 2023Certifikováno
Software Developer$95 000–$104 000
Úroveň II
Peoria, IL24. 3. 202330. 3. 2023Certifikováno
Software Developer, Applications$100 000–$110 000
Úroveň II
Peoria, IL21. 12. 20222. 1. 2023Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).