Domů › Zaměstnavatelé › Akkodis E&T, LLC
Akkodis E&T, LLC: Platy H-1B a sponzoring
Akkodis E&T, LLC podal 56 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 55. Medián nabízeného platu: $110 240.
Sponzoruje Akkodis E&T, LLC víza H-1B?
Akkodis E&T, LLC podal 56 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 18. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Manufacturing Engineer | 5 | $72 800 |
| Application Programmer III | 4 | $130 000 |
| Test Engineer | 3 | $110 198 |
| Software Engineer | 3 | $120 328 |
| Data Engineer | 2 | $128 648 |
| Embedded Systems Test Engineer | 2 | $87 464 |
| Development Engineer | 2 | $97 094 |
| Big Data/Machine Learning Engineer - Sr | 2 | $148 720 |
| Business Analyst Mid | 2 | $115 440 |
| Quality Engineer | 2 | $101 920 |
| Application Architect V | 2 | $153 005 |
| Data Analyst | 2 | $85 280 |
| Sr. Business Analyst | 1 | $117 042 |
| Traction & Auxiliary Control Engineer | 1 | $83 200 |
| Security Engineer II | 1 | $145 600 |
| Engineering Project Specialist | 1 | $72 800 |
| Itas Administrator | 1 | $135 200 |
| EDI Consultant | 1 | $144 560 |
| Engineering and Security Project Manager | 1 | — |
| Analyst | 1 | $89 440 |
| Sr. Development Engineer | 1 | $104 000 |
| Supplier Quality Engineer | 1 | $93 600 |
| Java Backend Developer | 1 | $135 200 |
| Manufacturing Quality Engineer | 1 | $104 000 |
| Integration Engineer/Coordinator - Drive Systems | 1 | $95 680 |
| Software Product Management Associate | 1 | $76 960 |
| AI Governance Program Manager | 1 | $151 840 |
| Application Architect III | 1 | $135 200 |
| Senior Java Developer | 1 | $153 317 |
| Java Developer | 1 | $120 640 |
| Material Handling and Functional Support Analyst | 1 | $110 240 |
| Android Developer | 1 | $93 600 |
| Senior Software Engineer | 1 | $154 669 |
| Senior Full Stack Developer | 1 | $135 200 |
| Site Reliability Engineer | 1 | $61 734 |
| System Administrator | 1 | $141 440 |
| IT Security Specialist III | 1 | $176 800 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $110 521 |
| FY2024 | 12 | $84 365 |
| FY2025 | 4 | $93 600 |
| FY2026 | 32 | $127 400 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)40 %
- Úroveň III (zkušený)30 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)19 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Lewisville, TX6
- Warsaw, IN6
- Frisco, TX2
- Plano, TX2
- Austin, TX2
- New York, NY2
- Newark, DE2
- Oakbrook Terrace, IL2
- Dearborn, MI2
- Irvine, CA2
- Pennington, NJ2
- Chandler, AZ2
- Charlotte, NC2
- Parlin, NJ1
- Erie, PA1
- Dallas, TX1
- Allen Park, MI1
- Lisle, IL1
- Mansfield, MA1
- Jacksonville, FL1
Povolání
- Software Developers16
- Industrial Engineers12
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Data Scientists4
- Network and Computer Systems Administrators3
- Database Architects3
- Database Administrators3
- Mechanical Engineers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer Systems Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| IT Security Specialist III | $176 800–$197 600 Úroveň IV | Charlotte, NC | 18. 6. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikováno |
| System Administrator | $141 440–$162 240 Úroveň II | Plano, TX | 17. 6. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikováno |
| Site Reliability Engineer | $61 734–$72 800 Úroveň I | Nicholasville, KY | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Full Stack Developer | $135 200–$145 600 Úroveň III | Charlotte, NC | 27. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $72 800–$93 600 Úroveň I | Williamstown, NJ | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Quality Engineer | $101 920–$122 720 Úroveň II | Irvine, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $154 669–$175 469 Úroveň IV | Dearborn, MI | 20. 5. 2026 | 27. 5. 2026 | Certifikováno |
| Android Developer | $93 600–$114 400 Úroveň I | Austin, TX | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Material Handling and Functional Support Analyst | $110 240–$131 040 Úroveň II | Fuquay Varina, NC | 11. 5. 2026 | 19. 5. 2026 | Certifikováno |
| Application Programmer III | $124 800–$145 600 Úroveň II | Chandler, AZ | 6. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikováno |
| Application Architect III | $135 200–$156 000 Úroveň II | Chandler, AZ | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $97 760–$118 560 Úroveň I | McLean, VA | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Java Developer | $120 640–$139 360 Úroveň III | Plymouth, MI | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Java Developer | $153 317–$162 240 Úroveň IV | Chicago, IL | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Application Architect V | $153 005–$162 240 Úroveň IV | Pennington, NJ | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Application Architect V | $153 005–$162 240 Úroveň IV | Pennington, NJ | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| AI Governance Program Manager | $151 840–$168 480 Úroveň IV | New York, NY | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Engineer | $136 406–$145 600 Úroveň IV | Waltham, MA | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Quality Engineer | $101 920–$122 720 Úroveň II | Irvine, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Product Management Associate | $76 960–$97 760 Úroveň I | Dearborn, MI | 16. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikováno |
| Application Programmer III | $131 040–$151 840 Úroveň III | Jersey City, NJ | 10. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| Test Engineer | $110 240–$131 040 Úroveň III | Lewisville, TX | 24. 3. 2026 | 15. 5. 2026 | Certifikováno |
| Application Programmer III | $130 000–$150 800 | Newark, DE | 20. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikováno |
| Business Analyst Mid | $110 240–$131 040 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 19. 3. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikováno |
| Business Analyst Mid | $120 640–$141 440 Úroveň III | Oakbrook Terrace, IL | 19. 3. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikováno |
| Integration Engineer/Coordinator - Drive Systems | $95 680–$110 240 Úroveň II | Novi, MI | 16. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikováno |
| Application Programmer III | $130 000–$150 800 | Newark, DE | 13. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikováno |
| Big Data/Machine Learning Engineer - Sr | $156 000–$176 800 Úroveň IV | Richmond, VA | 13. 3. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikováno |
| Test Engineer | $110 198–$130 998 Úroveň III | Lewisville, TX | 11. 3. 2026 | 15. 5. 2026 | Certifikováno |
| Manufacturing Quality Engineer | $104 000–$124 800 Úroveň II | Buffalo Grove, IL | 6. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikováno |
| Java Backend Developer | $135 200–$156 000 Úroveň II | San Jose, CA | 2. 2. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikováno |
| Big Data/Machine Learning Engineer - Sr | $141 440–$162 240 | Tysons, VA | 20. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| Development Engineer | $83 200–$104 000 Úroveň II | Jacksonville, FL | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Development Engineer | $104 000–$124 800 Úroveň III | Fort Wayne, IN | 5. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikováno |
| Supplier Quality Engineer | $93 600–$114 400 Úroveň II | Rutherford, NJ | 24. 4. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikováno |
| Embedded Systems Test Engineer | $93 600–$114 400 Úroveň II | Lewisville, TX | 14. 3. 2025 | 27. 8. 2025 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $84 365–$93 600 Úroveň III | Warsaw, IN | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Development Engineer | $110 989–$124 800 Úroveň III | Mansfield, MA | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Analyst | $89 440–$110 240 Úroveň I | New York, NY | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Engineering and Security Project Manager | $145 600 Úroveň II | Austin, TX | 22. 2. 2024 | 29. 2. 2024 | Staženo |
| Manufacturing Engineer | $72 800–$87 360 Úroveň II | Warsaw, IN | 26. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $72 800–$76 960 Úroveň II | Warsaw, IN | 26. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $72 800–$87 360 Úroveň II | Warsaw, IN | 26. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $84 365–$87 360 Úroveň III | Warsaw, IN | 26. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $120 328–$147 680 Úroveň III | Plano, TX | 26. 11. 2023 | 6. 12. 2023 | Certifikováno |
| Data Engineer | $120 890–$141 440 Úroveň II | Lewisville, TX | 31. 10. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| Embedded Systems Test Engineer | $81 328–$120 640 Úroveň II | Lewisville, TX | 31. 10. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikováno |
| EDI Consultant | $144 560–$176 010 Úroveň IV | Lisle, IL | 27. 10. 2023 | 13. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $104 000–$126 880 Úroveň II | Allen Park, MI | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Engineering Project Specialist | $72 800–$87 360 Úroveň II | Warsaw, IN | 22. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $135 200–$156 000 Úroveň III | Frisco, TX | 29. 6. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| Itas Administrator | $135 200–$156 000 Úroveň III | Frisco, TX | 28. 6. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Business Analyst | $117 042–$128 960 Úroveň III | Parlin, NJ | 4. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Test Engineer | $104 000–$124 800 Úroveň III | Lewisville, TX | 28. 4. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| Traction & Auxiliary Control Engineer | $83 200–$114 400 Úroveň III | Erie, PA | 25. 4. 2023 | 6. 5. 2023 | Certifikováno |
| Security Engineer II | $145 600–$166 400 Úroveň IV | Dallas, TX | 13. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).