Domů › Zaměstnavatelé › Aktana
Aktana: Platy H-1B a sponzoring
Aktana podal 16 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 16. Medián nabízeného platu: $164 000.
Sponzoruje Aktana víza H-1B?
Aktana podal 16 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 29. 8. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Aktana: 4 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Principal Software Engineer | 2 | $187 500 |
| Senior Delivery Engineer | 2 | $121 000 |
| Senior Software Engineer | 2 | $135 000 |
| QA Manager | 2 | $164 000 |
| DevOps Engineer | 1 | $105 000 |
| Sr. Manager, SRE (Site Reliability Engineering) | 1 | $230 000 |
| Senior Development Operations Engineer | 1 | $150 000 |
| Senior Machine Learning Engineer | 1 | $150 000 |
| Staff Software Engineer | 1 | $175 000 |
| Engineering Manager | 1 | $185 000 |
| Senior Director, Medical Strategy | 1 | $220 000 |
| Senior DevOps Engineer | 1 | $175 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $150 000 |
| FY2024 | 6 | $177 500 |
| FY2025 | 4 | $164 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- San Francisco, CA9
- Sausalito, CA1
- McKinney, TX1
- San Jose, CA1
- Santa Clara, CA1
- Fremont, CA1
- Frisco, TX1
- Aldie, VA1
Povolání
- Software Developers12
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Network and Computer Systems Administrators1
- Marketing Managers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior DevOps Engineer | $175 000 | San Francisco, CA | 29. 8. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikováno |
| QA Manager | $165 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 18. 8. 2025 | 23. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Delivery Engineer | $112 000 | Aldie, VA | 28. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| QA Manager | $163 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 24. 3. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $140 000 Úroveň IV | Frisco, TX | 3. 6. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $130 000 | San Francisco, CA | 2. 2. 2024 | 10. 3. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $175 000 | San Jose, CA | 24. 10. 2023 | 31. 10. 2023 | Certifikováno |
| Engineering Manager | $185 000 | Santa Clara, CA | 24. 10. 2023 | 31. 10. 2023 | Certifikováno |
| Principal Software Engineer | $180 000 | Fremont, CA | 24. 10. 2023 | 31. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Director, Medical Strategy | $220 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 30. 9. 2023 | 22. 12. 2023 | Certifikováno |
| Senior Delivery Engineer | $130 000 Úroveň II | McKinney, TX | 26. 5. 2023 | 13. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Machine Learning Engineer | $150 000 | San Francisco, CA | 14. 4. 2023 | 6. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Development Operations Engineer | $150 000 | San Francisco, CA | 23. 2. 2023 | 20. 5. 2023 | Certifikováno |
| Principal Software Engineer | $195 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 7. 2. 2023 | 14. 5. 2023 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $105 000 Úroveň II | Sausalito, CA | 27. 10. 2022 | 20. 1. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Manager, SRE (Site Reliability Engineering) | $230 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 20. 7. 2022 | 1. 8. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).