Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Allure Labs, LLC

Allure Labs, LLC: Platy H-1B a sponzoring

Allure Labs, LLC podal 26 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 26. Medián nabízeného platu: $105 958.

Žádosti (LCA)26
Certifikováno26
Adresa zaměstnavateleHayward, CA
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$105 958
Střední část mezd$87 000–$114 500
10.–90. percentil$75 000–$118 406

Sponzoruje Allure Labs, LLC víza H-1B?

Allure Labs, LLC podal 26 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 7. 1. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Allure Labs, LLC: 6 →

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
QA Chemist5$107 000
Production Chemist3$115 000
QC Microbiologist Lead2$104 437
Quality Chemist1$80 000
Microbiology Technician1$80 000
R & D Chemist I1$75 000
QA Chemist I1$75 000
Chemist III1$66 664
Director of R&D1$116 813
Research and Development Manager1$110 000
QC Supervisor1$122 000
QA Supervisor1$122 000
Production Supervisor1$120 000
Regulatory Analyst1$66 298
Client Delivery Project Manager1$87 000
R&D Chemist1$88 000
IT Project Manager1$87 000
Quality Assurance Supervisor1$109 273
Chemist II1$113 000

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20235$75 000
FY20246$107 000
FY202514$108 136
FY20261$113 000

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Chemist II$113 000
Úroveň II
Hayward, CA7. 1. 202619. 1. 2026Certifikováno
Production Chemist$115 000
Úroveň II
Hayward, CA2. 7. 20259. 7. 2025Certifikováno
Regulatory Analyst$66 298
Úroveň I
Hayward, CA5. 6. 202516. 6. 2025Certifikováno
Production Chemist$115 000
Úroveň II
Hayward, CA5. 6. 202512. 6. 2025Certifikováno
Production Chemist$115 000
Úroveň II
Hayward, CA23. 5. 20252. 6. 2025Certifikováno
Client Delivery Project Manager$87 000
Úroveň I
Hayward, CA22. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
R&D Chemist$88 000
Úroveň I
Hayward, CA13. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
IT Project Manager$87 000
Úroveň I
Hayward, CA18. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
Quality Assurance Supervisor$109 273
Úroveň II
Hayward, CA14. 4. 202521. 4. 2025Certifikováno
Production Supervisor$120 000
Úroveň II
Hayward, CA12. 3. 202519. 3. 2025Certifikováno
QA Chemist$104 915
Úroveň II
Hayward, CA16. 1. 202527. 1. 2025Certifikováno
QA Chemist$104 915
Úroveň II
Hayward, CA10. 1. 20252. 5. 2025Certifikováno
QC Supervisor$122 000
Úroveň II
Hayward, CA17. 12. 202417. 12. 2024Certifikováno
QA Supervisor$122 000
Úroveň II
Hayward, CA27. 11. 20244. 12. 2024Certifikováno
QA Chemist$107 000
Úroveň II
Hayward, CA16. 10. 202424. 10. 2024Certifikováno
QA Chemist$107 000
Úroveň II
Hayward, CA13. 9. 20247. 10. 2024Certifikováno
QA Chemist$107 000
Úroveň II
Hayward, CA27. 8. 202416. 9. 2024Certifikováno
Research and Development Manager$110 000
Úroveň II
Hayward, CA8. 7. 202415. 7. 2024Certifikováno
Director of R&D$116 813
Úroveň III
Hayward, CA10. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
QC Microbiologist Lead$104 437
Úroveň II
Hayward, CA13. 12. 202320. 12. 2023Certifikováno
QC Microbiologist Lead$104 437
Úroveň II
Hayward, CA27. 11. 20234. 12. 2023Certifikováno
Quality Chemist$80 000
Úroveň I
Hayward, CA26. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
Microbiology Technician$80 000
Úroveň III
Hayward, CA26. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
QA Chemist I$75 000
Úroveň I
Hayward, CA23. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
R & D Chemist I$75 000
Úroveň I
Hayward, CA23. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
Chemist III$66 664
Úroveň I
Hayward, CA13. 4. 202324. 4. 2023Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).