Domů › Zaměstnavatelé › Amazon.com Services LLC › Pathways Operations Mgr - MBA
Pathways Operations Mgr - MBA v Amazon.com Services LLC: Mzdy H-1B
209 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Pathways Operations Mgr - MBA v Amazon.com Services LLC. Nabízený mediánový základní plat $142 800; střední hodnota $142 800–$142 800.
Žádosti (LCA)209
Medián nabízené mzdy$142 800
Střední část mezd$142 800–$142 800
10.–90. percentil$142 800–$149 200
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $150 100 |
| FY2025 | 14 | $142 800 |
| FY2026 | 194 | $142 800 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $149 200 | Portland, OR | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Stone Mountain, GA | 11. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Monee, IL | 11. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | University Park, IL | 10. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $153 276 Úroveň IV | Visalia, CA | 9. 6. 2026 | 14. 6. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Centerville, MN | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $155 700 | Aurora, CO | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Wilmington, DE | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $162 000 Úroveň IV | Rockville, VA | 5. 6. 2026 | 10. 6. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Concord, NC | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Huntley, IL | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 | Plymouth, MA | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 | Denver, CO | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $164 200 | Brooklyn, NY | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 Úroveň IV | Tanner, AL | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $148 600 | New Castle, DE | 2. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 | Murfreesboro, TN | 30. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $157 100 | Fremont, CA | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | City of Industry, CA | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 | Murfreesboro, TN | 25. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Golden Valley, MN | 22. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Miami, FL | 21. 5. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 Úroveň IV | Pasco, WA | 14. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Louisville, TN | 14. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Louisville, TN | 14. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikováno |
| $153 276 Úroveň IV | Rockville, VA | 11. 5. 2026 | 16. 5. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Erlanger, KY | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Monee, IL | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Huntley, IL | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | University Park, IL | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $150 500 Úroveň IV | Sparrows Point, MD | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 | Cranbury, NJ | 6. 5. 2026 | 11. 5. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fontana, CA | 5. 5. 2026 | 10. 5. 2026 | Certifikováno |
| $164 200 | Brooklyn, NY | 3. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $163 500 | Staten Island, NY | 3. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $166 211 | Staten Island, NY | 3. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | San Bernardino, CA | 1. 5. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hesperia, CA | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Union, OH | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Visalia, CA | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fresno, CA | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Rock Tavern, NY | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | San Bernardino, CA | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Brookshire, TX | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Ontario, CA | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Kenosha, WI | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Baton Rouge, LA | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Katy, TX | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fort Wayne, IN | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Memphis, TN | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Pontiac, MI | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hagerstown, MD | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Olive Branch, MS | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Romulus, MI | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Baltimore, MD | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Baltimore, MD | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Sparrows Point, MD | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $154 700 Úroveň IV | San Diego, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 Úroveň IV | Louisville, TN | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň IV | Shreveport, LA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hopewell Junction, NY | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 Úroveň IV | Tanner, AL | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $158 300 Úroveň IV | Joliet, IL | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $148 600 Úroveň IV | Sacramento, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $148 600 Úroveň IV | Baltimore, MD | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Carencro, LA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $148 600 Úroveň IV | New Albany, OH | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Visalia, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 Úroveň IV | Brooklyn Park, MN | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $148 600 Úroveň IV | Pflugerville, TX | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Baton Rouge, LA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Memphis, TN | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Houston, TX | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Davenport, IA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hampton, VA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | SanBernardino, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Stockton, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Opa Locka, FL | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fontana, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Houston, TX | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Erlanger, KY | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | San Bernardino, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Manteca, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Virginia Beach, VA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Virginia Beach, VA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Sterling Heights, MI | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Baton Rouge, LA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Irving, TX | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Nampa, ID | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $174 200 Úroveň IV | Carle Place, NY | 20. 4. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Olive Branch, MS | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | San Bernardino, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Visalia, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fresno, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Brookshire, TX | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hesperia, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Rock Tavern, NY | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Union, OH | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Ontario, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Kenosha, WI | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fort Wayne, IN | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hagerstown, MD | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Katy, TX | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Pontiac, MI | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $130 541 Úroveň IV | Opa Locka, FL | 16. 4. 2026 | 21. 4. 2026 | Certifikováno |
| $119 558 Úroveň IV | Louisville, TN | 16. 4. 2026 | 21. 4. 2026 | Certifikováno |
| $129 542 Úroveň IV | Fresno, CA | 16. 4. 2026 | 21. 4. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hampton, VA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Virginia Beach, VA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | San Bernardino, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Visalia, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Brookshire, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fresno, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Rock Tavern, NY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hesperia, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Union, OH | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Ontario, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Kenosha, WI | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Baton Rouge, LA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Houston, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Davenport, IA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Romulus, MI | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Irving, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fontana, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Opa Locka, FL | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Katy, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Erlanger, KY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fort Wayne, IN | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Olive Branch, MS | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Stockton, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Memphis, TN | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Baton Rouge, LA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Hagerstown, MD | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Manteca, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Houston, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Nampa, ID | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | San Bernardino, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | SanBernardino, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Virginia Beach, VA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Pontiac, MI | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Sterling Heights, MI | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Rialto, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Jacksonville, FL | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Goodyear, AZ | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Longs, SC | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň IV | Lexington, KY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň IV | Fargo, ND | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň IV | Shepherdsville, KY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Kansas City, KS | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Birmingham, AL | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Shafter, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň IV | Shepherdsville, KY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fort Wayne, IN | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Memphis, TN | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň IV | Lexington, KY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Rock Tavern, NY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Eastvale, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Cleburne, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fishersville, VA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Stockton, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | West Jefferson, OH | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fort Worth, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Greece, NY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Canton, OH | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | San Antonio, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Cohoes, NY | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Dallas, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Fresno, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Tracy, CA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Cleburne, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Kenosha, WI | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň IV | Canton, MS | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Kansas City, KS | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Canton, MI | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Detroit, MI | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Lakeland, FL | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $148 600 Úroveň IV | Garner, NC | 25. 3. 2026 | 9. 8. 2026 | Certifikováno |
| $119 496 Úroveň IV | Perrysburg, OH | 25. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikováno |
| $119 496 Úroveň IV | Perrysburg, OH | 25. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň IV | Roanoke, TX | 24. 3. 2026 | 29. 3. 2026 | Certifikováno |
| $130 208 Úroveň IV | Obetz, OH | 2. 3. 2026 | 7. 3. 2026 | Certifikováno |
| $122 810 | New York, NY | 2. 3. 2026 | 7. 3. 2026 | Certifikováno |
| $148 600 Úroveň III | Garner, NC | 20. 2. 2026 | 9. 8. 2026 | Certifikováno |
| $142 896 Úroveň III | Carle Place, NY | 6. 2. 2026 | 25. 7. 2026 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Oak Creek, WI | 11. 11. 2025 | 16. 11. 2025 | Certifikováno |
| $157 100 Úroveň III | Lodi, NJ | 22. 7. 2025 | 27. 7. 2025 | Certifikováno |
| $145 700 Úroveň III | Bakersfield, CA | 20. 6. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikováno |
| $145 700 Úroveň III | Bakersfield, CA | 20. 6. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Albuquerque, NM | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $145 400 Úroveň III | Pontiac, MI | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Orlando, FL | 22. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $158 608 Úroveň III | Kent, WA | 22. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Tukwila, WA | 17. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Woodbury, MN | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Englewood, CO | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Rialto, CA | 11. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $132 600 Úroveň III | Campbellsville, KY | 11. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň III | Rialto, CA | 30. 12. 2024 | 4. 1. 2025 | Certifikováno |
| $142 800 Úroveň II | Avenel, NJ | 16. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikováno |
| $150 100 Úroveň III | Huntley, IL | 13. 10. 2022 | 19. 10. 2022 | Certifikováno |
Pathways Operations Mgr - MBA u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Amazon.com Services LLC
- Software Development Engineer II$166 900
- Software Development Engineer I$129 000
- Software Dev Engineer II$173 851
- Software Development Engineer III$200 500
- Software Dev Engineer I$129 000
- Applied Scientist II$175 700
- Manager III, Software Development$207 300
- Business Intelligence Engineer II$129 150
- Data Engineer II$149 800
- Technical Program Manager III$170 914
- Program Manager III$138 875
- Product Manager III - Technical$169 400
- Software Dev Engineer III$207 690
- Product Manager III$150 598
- Business Analyst II$102 274
- Program Manager II$103 334
- Quality Assurance Engineer II$139 100
- Financial Analyst III$124 500
- Business Intelligence Engineer III$148 170
- Data Scientist II$155 650
- Applied Scientist III$203 490
- Data Engineer III$174 950
- System Development Engineer II$150 000
- Technical Program Manager II$148 900
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).