Domů › Zaměstnavatelé › Apex Tool Group, LLC
Apex Tool Group, LLC: Platy H-1B a sponzoring
Apex Tool Group, LLC podal 16 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 16. Medián nabízeného platu: $107 100.
Sponzoruje Apex Tool Group, LLC víza H-1B?
Apex Tool Group, LLC podal 16 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 27. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Apex Tool Group, LLC: 5 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| IT B2B Integration Specialist | 2 | $145 250 |
| Manufacturing Engineer | 2 | $82 550 |
| Associate Product Manager | 2 | $86 050 |
| Manager, Global Machine Design | 2 | $144 000 |
| Financial Analyst | 2 | $75 800 |
| SVP, President Global Power Tools | 1 | $489 240 |
| Product Manager | 1 | $104 200 |
| Demand Planner | 1 | $86 500 |
| PMO SAP - SD | 1 | $133 700 |
| Internal Audit Manager | 1 | $123 800 |
| SAP Success Factors System Analyst | 1 | $110 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $95 350 |
| FY2024 | 3 | $144 000 |
| FY2025 | 4 | $128 750 |
| FY2026 | 3 | $92 100 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)12 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)44 %
- Úroveň III (zkušený)12 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)31 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Computer Systems Analysts3
- Mechanical Engineers2
- Mechatronics Engineers2
- Financial and Investment Analysts2
- Marketing Managers1
- Logisticians1
- Accountants and Auditors1
- Data Scientists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| SAP Success Factors System Analyst | $110 000 Úroveň II | Huntersville, NC | 27. 4. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikováno |
| Associate Product Manager | $92 100 Úroveň II | Lexington, SC | 9. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $91 100 Úroveň II | Lexington, SC | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Financial Analyst | $77 300 Úroveň I | Sparks, MD | 21. 8. 2025 | 5. 11. 2025 | Certifikováno |
| PMO SAP - SD | $133 700 Úroveň II | Apex, NC | 12. 2. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikováno |
| IT B2B Integration Specialist | $150 500 Úroveň IV | Apex, NC | 14. 1. 2025 | 23. 5. 2025 | Certifikováno |
| Internal Audit Manager | $123 800 Úroveň III | Apex, NC | 14. 1. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| Financial Analyst | $74 300 Úroveň I | Sparks, MD | 16. 9. 2024 | 10. 3. 2025 | Certifikováno |
| Manager, Global Machine Design | $144 000 Úroveň IV | Nogales, AZ | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Manager, Global Machine Design | $144 000 Úroveň IV | Nogales, AZ | 9. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $74 000 Úroveň II | Lexington, SC | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Associate Product Manager | $80 000 Úroveň II | Lexington, SC | 10. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Product Manager | $104 200 Úroveň III | Sparks, MD | 16. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| IT B2B Integration Specialist | $140 000 Úroveň IV | Apex, NC | 9. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikováno |
| SVP, President Global Power Tools | $489 240 E-3 · Úroveň IV | Apex, NC | 14. 11. 2022 | 17. 11. 2022 | Certifikováno |
| Demand Planner | $86 500 Úroveň II | Sparks, MD | 28. 4. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).