Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Apple Inc. › AR/VR SW Development

AR/VR SW Development v Apple Inc.: Mzdy H-1B

63 žádostí o pracovní podmínky pro pozici AR/VR SW Development v Apple Inc.. Nabízený mediánový základní plat $157 800; střední hodnota $147 400–$184 560.

Žádosti (LCA)63
Medián nabízené mzdy$157 800
Střední část mezd$147 400–$184 560
10.–90. percentil$139 500–$206 138

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202519$175 800
FY202644$152 963

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$181 100–$272 100Sunnyvale, CA10. 6. 20266. 7. 2026Certifikováno
$149 240–$210 100
Úroveň II
Seattle, WA4. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$181 100–$272 100San Jose, CA10. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$147 400–$220 900
Úroveň I
San Francisco, CA29. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$147 400–$220 900Sunnyvale, CA22. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$147 400–$220 900Sunnyvale, CA15. 4. 202629. 9. 2026Certifikováno
$181 100–$272 100San Jose, CA1. 4. 202615. 9. 2026Certifikováno
$237 141–$302 200
Úroveň IV
Los Angeles, CA1. 4. 202629. 9. 2026Certifikováno
$162 500–$244 600Boulder, CO1. 4. 20268. 9. 2026Certifikováno
$147 400–$220 900
Úroveň II
Cupertino, CA16. 3. 202611. 9. 2026Certifikováno
$205 621–$272 100San Jose, CA14. 3. 20261. 9. 2026Certifikováno
$181 100–$272 100Sunnyvale, CA13. 3. 20261. 9. 2026Certifikováno
$120 300–$181 200
Úroveň I
Los Angeles, CA10. 3. 202612. 8. 2026Certifikováno
$146 058–$199 000
Úroveň II
Boulder, CO3. 3. 202618. 8. 2026Certifikováno
$147 400–$220 900Cupertino, CA27. 2. 202628. 8. 2026Certifikováno
$139 500–$210 100
Úroveň II
Los Angeles, CA27. 2. 202628. 8. 2026Certifikováno
$146 058–$199 000
Úroveň II
Boulder, CO25. 2. 202626. 8. 2026Certifikováno
$181 100–$272 100Sunnyvale, CA11. 2. 202613. 8. 2026Certifikováno
$139 500–$210 100
Úroveň II
Irvine, CA11. 2. 202613. 8. 2026Certifikováno
$139 500–$210 100
Úroveň II
Los Angeles, CA11. 2. 202612. 8. 2026Certifikováno
$147 400–$220 900Cupertino, CA11. 2. 202612. 8. 2026Certifikováno
$141 580–$190 900Sunnyvale, CA21. 1. 202621. 7. 2026Certifikováno
$129 667–$181 200
Úroveň II
Los Angeles, CA21. 1. 202615. 7. 2026Certifikováno
$156 042–$220 900Sunnyvale, CA21. 1. 202621. 7. 2026Certifikováno
$138 704–$199 000Boulder, CO20. 1. 202622. 7. 2026Certifikováno
$175 053–$220 900Sunnyvale, CA20. 1. 202622. 7. 2026Certifikováno
$198 491–$272 100Sunnyvale, CA19. 1. 20262. 2. 2026Certifikováno
$138 704–$199 000Boulder, CO16. 1. 20267. 7. 2026Certifikováno
$156 042–$220 900Sunnyvale, CA14. 1. 20267. 7. 2026Certifikováno
$167 541–$220 900Sunnyvale, CA13. 1. 20267. 7. 2026Certifikováno
$157 123–$210 100
Úroveň III
Irvine, CA2. 12. 20253. 6. 2026Certifikováno
$177 510–$258 100Los Angeles, CA21. 11. 202523. 5. 2026Certifikováno
$207 392–$272 100Sunnyvale, CA14. 11. 202512. 5. 2026Certifikováno
$169 262–$220 900Sunnyvale, CA13. 11. 202515. 5. 2026Certifikováno
$223 142–$318 400
Úroveň IV
Sunnyvale, CA13. 11. 202515. 5. 2026Certifikováno
$189 216–$272 100Sunnyvale, CA23. 9. 202525. 3. 2026Certifikováno
$174 423–$220 900Sunnyvale, CA17. 9. 202519. 3. 2026Certifikováno
$188 019–$272 100Sunnyvale, CA4. 9. 20256. 3. 2026Certifikováno
$206 138–$272 100Sunnyvale, CA26. 8. 202521. 2. 2026Certifikováno
$206 138–$272 100Sunnyvale, CA21. 8. 202519. 2. 2026Certifikováno, poté staženo
$206 138–$272 100Sunnyvale, CA19. 8. 20251. 9. 2025Certifikováno
$206 138–$264 200Sunnyvale, CA27. 6. 202525. 12. 2025Certifikováno
$206 138–$264 200Sunnyvale, CA30. 5. 202525. 11. 2025Certifikováno
$142 649–$172 639Cupertino, CA11. 4. 202511. 10. 2025Certifikováno
$132 658–$193 200Boulder, CO8. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$157 800–$237 500Boulder, CO7. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$152 599–$214 500Sunnyvale, CA20. 3. 202518. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$175 800–$264 200
Úroveň IV
Sunnyvale, CA10. 3. 202522. 8. 2025Certifikováno
$206 122–$264 200Sunnyvale, CA10. 3. 202522. 8. 2025Certifikováno, poté staženo
$206 122–$264 200Sunnyvale, CA10. 3. 202522. 8. 2025Certifikováno, poté staženo
$176 134–$250 600
Úroveň IV
Los Angeles, CA7. 3. 202522. 8. 2025Certifikováno
$152 963–$214 500Sunnyvale, CA6. 3. 20253. 9. 2025Certifikováno
$152 963–$214 500Sunnyvale, CA6. 3. 20253. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$152 963–$214 500Sunnyvale, CA6. 3. 20253. 9. 2025Certifikováno
$152 963–$214 500Sunnyvale, CA6. 3. 20253. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$152 963–$214 500Sunnyvale, CA6. 3. 20253. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$152 963–$214 500Sunnyvale, CA6. 3. 20253. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$152 963–$214 500Sunnyvale, CA6. 3. 20253. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$174 462–$214 500Sunnyvale, CA27. 2. 202520. 6. 2025Certifikováno
$157 800–$237 500
Úroveň IV
Austin, TX30. 12. 202425. 6. 2025Certifikováno
$173 701–$214 500Sunnyvale, CA11. 12. 202411. 6. 2025Certifikováno
$226 158–$264 200
Úroveň IV
Sunnyvale, CA26. 11. 202421. 5. 2025Certifikováno
$197 587–$264 200San Francisco, CA30. 9. 202423. 3. 2025Certifikováno

AR/VR SW Development u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Apple Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).