Domů › Zaměstnavatelé › Apple Inc. › Software Quality Assurance Engineer and Tester
Software Quality Assurance Engineer and Tester v Apple Inc.: Mzdy H-1B
23 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Software Quality Assurance Engineer and Tester v Apple Inc.. Nabízený mediánový základní plat $138 590; střední hodnota $120 802–$151 014.
Žádosti (LCA)23
Medián nabízené mzdy$138 590
Střední část mezd$120 802–$151 014
10.–90. percentil$113 188–$169 892
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $138 045 |
| FY2024 | 9 | $141 107 |
| FY2025 | 4 | $141 060 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $115 700–$174 200 Úroveň II | San Diego, CA | 9. 2. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $157 000–$236 300 Úroveň IV | San Diego, CA | 9. 2. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $129 600–$195 200 Úroveň III | San Diego, CA | 9. 2. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $152 519–$205 500 | Cupertino, CA | 17. 1. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $125 800–$189 500 Úroveň III | San Diego, CA | 23. 1. 2024 | 17. 7. 2024 | Certifikováno |
| $144 400–$217 400 Úroveň IV | Austin, TX | 10. 1. 2024 | 3. 7. 2024 | Certifikováno |
| $119 200–$179 600 Úroveň III | Austin, TX | 10. 1. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $103 400–$155 100 Úroveň II | Austin, TX | 10. 1. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $149 509–$199 500 | Cupertino, CA | 10. 1. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $123 272–$172 700 | Cupertino, CA | 10. 1. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $174 157–$241 500 | Cupertino, CA | 10. 1. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $183 726–$199 500 Úroveň III | Cupertino, CA | 10. 1. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $141 107–$172 700 Úroveň II | Cupertino, CA | 10. 1. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $171 352–$241 500 | Cupertino, CA | 1. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $147 831–$199 500 | Cupertino, CA | 1. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $122 403–$172 700 | Cupertino, CA | 1. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $138 590–$190 000 Úroveň III | Cupertino, CA | 30. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $137 500–$207 000 Úroveň IV | Austin, TX | 3. 1. 2023 | 3. 7. 2023 | Certifikováno |
| $164 050–$230 000 Úroveň IV | Cupertino, CA | 22. 12. 2022 | 20. 6. 2023 | Certifikováno |
| $138 590–$190 000 Úroveň III | Cupertino, CA | 22. 12. 2022 | 20. 6. 2023 | Certifikováno |
| $113 110–$157 000 Úroveň II | Cupertino, CA | 22. 12. 2022 | 20. 6. 2023 | Certifikováno |
| $113 500–$171 000 Úroveň III | Austin, TX | 21. 12. 2022 | 20. 6. 2023 | Certifikováno |
| $94 000–$141 000 Úroveň II | Austin, TX | 21. 12. 2022 | 20. 6. 2023 | Certifikováno |
Software Quality Assurance Engineer and Tester u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Apple Inc.
- Software Engineering Applications$181 100
- Software Development Engineering$186 142
- Software Development Engineer$186 000
- Software Engineering Systems$177 154
- Software Development Engineer - Applications$182 312
- Software Development Engineer - Test$174 157
- Machine Learning$190 486
- Machine Learning Engineer$187 737
- Software Development Engineer - Systems$179 000
- Engineering Project/Program$166 962
- Tools and Automation Engineer$163 300
- Software Development Engineer - Firmware$177 154
- Physical Design Engineer$160 553
- Data Scientist$170 373
- Design Verification$161 179
- Design Verification Engineer$157 326
- Software Developer$155 397
- Engineering Project Manager$169 100
- Module Design Engineer$158 995
- Tools & Automation Engineer$164 050
- Strategic Sourcing Manager$151 200
- FE Engineering$171 138
- Hardware Systems Engineering$174 304
- Electronics Engineer$147 553
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).