Domů › Zaměstnavatelé › Arsenal Biosciences, Inc.
Arsenal Biosciences, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Arsenal Biosciences, Inc. podal 9 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 9. Medián nabízeného platu: $140 000.
Sponzoruje Arsenal Biosciences, Inc. víza H-1B?
Arsenal Biosciences, Inc. podal 9 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 4. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Scientist | 2 | $139 670 |
| Scientist I - Synthetic Biology | 1 | $125 000 |
| Software Engineer | 1 | $170 000 |
| Senior Software Engineer I | 1 | $191 000 |
| Scientist 1, Synthetic Biology | 1 | $127 150 |
| Senior Scientist 1 – In Vivo Translation | 1 | $140 462 |
| Senior Manager, Clinical Data Management | 1 | $158 642 |
| Senior Research Associate III | 1 | $61 443 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $147 500 |
| FY2024 | 2 | $165 500 |
| FY2025 | 2 | $100 391 |
| FY2026 | 3 | $140 462 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Molecular and Cellular Biologists3
- Software Developers2
- Microbiologists1
- Medical Scientists, Except Epidemiologists1
- Data Scientists1
- Statisticians1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Research Associate III | $61 443 Úroveň I | South San Francisco, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Scientist 1 – In Vivo Translation | $140 462 Úroveň III | South San Francisco, CA | 13. 12. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Manager, Clinical Data Management | $158 642 Úroveň III | South San Francisco, CA | 16. 10. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Scientist | $139 339 Úroveň III | South San Francisco, CA | 30. 9. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Scientist 1, Synthetic Biology | $127 150 Úroveň III | South San Francisco, CA | 15. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Scientist | $140 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň III | South San Francisco, CA | 22. 12. 2023 | 5. 2. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer I | $191 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 4. 10. 2023 | 5. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $170 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 22. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Scientist I - Synthetic Biology | $125 000 Úroveň II | South San Francisco, CA | 20. 10. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).