Domů › Zaměstnavatelé › Artifiction LLC
Artifiction LLC: Platy H-1B a sponzoring
Artifiction LLC podal 22 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 22. Medián nabízeného platu: $92 667.
Sponzoruje Artifiction LLC víza H-1B?
Artifiction LLC podal 22 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 26. 3. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Data Engineer | 4 | $108 347 |
| Sr. Software Engineer | 3 | $95 909 |
| Programmer Analyst | 3 | $78 021 |
| Project Manager | 3 | $80 246 |
| Test Engineer Analyst | 2 | $76 398 |
| Software Engineer | 2 | $101 452 |
| Data Analsyt | 1 | $90 334 |
| Sr. Java Developer | 1 | $95 000 |
| Network Engineer | 1 | $73 965 |
| Data Analyst | 1 | $90 334 |
| Azure Data Engineer | 1 | $106 579 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $92 667 |
| FY2024 | 7 | $102 939 |
| FY2025 | 5 | $80 246 |
| FY2026 | 2 | $108 290 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers6
- Computer Programmers4
- Database Architects4
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Data Scientists2
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Azure Data Engineer | $106 579 Úroveň II | San Antonio, TX | 26. 3. 2026 | 26. 3. 2026 | Certifikováno |
| Programmer Analyst | $110 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 27. 1. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $99 965 Úroveň II | San Antonio, TX | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Analyst | $90 334 Úroveň II | San Antonio, TX | 11. 4. 2025 | 11. 4. 2025 | Certifikováno |
| Project Manager | $80 246 Úroveň II | Richmond, VA | 8. 1. 2025 | 8. 1. 2025 | Certifikováno |
| Project Manager | $80 246 Úroveň II | Richmond, VA | 16. 10. 2024 | 16. 10. 2024 | Certifikováno |
| Project Manager | $80 246 Úroveň II | Richmond, VA | 16. 10. 2024 | 16. 10. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $108 347 Úroveň II | Richmond, VA | 13. 3. 2024 | 13. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $102 939 Úroveň II | Richmond, VA | 29. 12. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $108 347 Úroveň II | Richmond, VA | 24. 10. 2023 | 24. 10. 2023 | Certifikováno |
| Data Engineer | $108 347 Úroveň II | Richmond, VA | 13. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| Network Engineer | $73 965 Úroveň II | Glen Allen, VA | 12. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| Programmer Analyst | $78 021 Úroveň II | Glen Allen, VA | 12. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| Programmer Analyst | $78 021 Úroveň II | Glen Allen, VA | 12. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $95 909 Úroveň II | Glen Allen, VA | 19. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $78 395 Úroveň I | Glen Allen, VA | 16. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Test Engineer Analyst | $76 398 Úroveň II | Glen Allen, VA | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Test Engineer Analyst | $76 398 Úroveň II | Glen Allen, VA | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $95 909 Úroveň II | Glen Allen, VA | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Data Analsyt | $90 334 Úroveň II | Henrico, VA | 3. 5. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Java Developer | $95 000 Úroveň II | Henrico, VA | 30. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikováno |
| Data Engineer | $95 000 Úroveň II | Henrico, VA | 29. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).