Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Ash Grove Cement Company

Ash Grove Cement Company: Platy H-1B a sponzoring

Ash Grove Cement Company podal 5 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 5. Medián nabízeného platu: $108 451.

Žádosti (LCA)5
Certifikováno5
Adresa zaměstnavateleOverland Park, KS
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$108 451
Střední část mezd$100 318–$117 000
10.–90. percentil$79 067–$142 560

Sponzoruje Ash Grove Cement Company víza H-1B?

Ash Grove Cement Company podal 5 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 28. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Environmental Manager1$100 318
Regional Accountant Lead1$159 600
Sr. Process Engineer1$117 000
Project Engineer1$108 451
Cement Development Engineer1$64 900

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20232$129 959
FY20252$112 726
FY20261$64 900

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Cement Development Engineer$64 900–$101 500
Úroveň I
Chanute, KS28. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
Project Engineer$108 451–$130 000
Úroveň IV
Chanute, KS13. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Sr. Process Engineer$117 000–$137 000
Úroveň IV
Louisville, NE26. 9. 20247. 10. 2024Certifikováno
Environmental Manager$100 318–$122 800
Úroveň IV
Branford, FL26. 5. 20237. 9. 2023Certifikováno
Regional Accountant Lead$159 600–$249 100
Úroveň IV
Winter Garden, FL25. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).