Domů › Zaměstnavatelé › AVL Consulting Services Inc.
AVL Consulting Services Inc.: Platy H-1B a sponzoring
AVL Consulting Services Inc. podal 27 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 27. Medián nabízeného platu: $104 146.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje AVL Consulting Services Inc. víza H-1B?
AVL Consulting Services Inc. podal 27 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u AVL Consulting Services Inc.: 6 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 14 | $105 997 |
| Software Engineer | 8 | $104 436 |
| Application Developer | 4 | — |
| Microsoft Dynamics Developer | 1 | $99 923 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $99 923 |
| FY2024 | 9 | $102 294 |
| FY2025 | 4 | $105 997 |
| FY2026 | 6 | $106 579 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Plano, TX5
- Irving, TX3
- Austin, TX3
- Lewisville, TX2
- Phoenix, AZ2
- Redwood City, CA2
- Inver Grove Heights, MN2
- Trenton, NJ1
- Melissa, TX1
- Dallas, TX1
- Alpharetta, GA1
- Argyle, TX1
- Indian Trail, NC1
- Aubrey, TX1
- East Greenbush, NY1
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $106 579 Úroveň II | Inver Grove Heights, MN | 8. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $99 549 Úroveň II | East Greenbush, NY | 8. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $106 579 Úroveň II | Inver Grove Heights, MN | 8. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $112 923 Úroveň II | Aubrey, TX | 11. 3. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 754 Úroveň II | Austin, TX | 6. 3. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $112 923 na částečný úvazek · Úroveň II | Indian Trail, NC | 25. 11. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| Application Developer | $105 997 na částečný úvazek · Úroveň II | Argyle, TX | 19. 6. 2025 | 19. 6. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $108 826 Úroveň II | Austin, TX | 20. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Irving, TX | 10. 2. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Irving, TX | 10. 2. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Plano, TX | 1. 9. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 227 na částečný úvazek · Úroveň II | Alpharetta, GA | 25. 7. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $113 443 Úroveň I | Redwood City, CA | 21. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $147 368 Úroveň II | Redwood City, CA | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $102 294 Úroveň II | Phoenix, AZ | 2. 5. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Dallas, TX | 2. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 na částečný úvazek · Úroveň II | Austin, TX | 29. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 27. 12. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 27. 9. 2023 | 16. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 18. 9. 2023 | 16. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Irving, TX | 29. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904 Úroveň II | Melissa, TX | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904 Úroveň II | Plano, TX | 5. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Application Developer | $98 904 na částečný úvazek · Úroveň II | Phoenix, AZ | 5. 4. 2023 | 5. 4. 2023 | Certifikováno |
| Microsoft Dynamics Developer | $99 923 Úroveň II | Trenton, NJ | 24. 3. 2023 | 24. 3. 2023 | Certifikováno |
| Application Developer | $98 904 na částečný úvazek · Úroveň II | Lewisville, TX | 1. 12. 2022 | 1. 12. 2022 | Certifikováno |
| Application Developer | $98 904 na částečný úvazek · Úroveň II | Lewisville, TX | 29. 11. 2022 | 29. 11. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).