Domů › Zaměstnavatelé › Birlasoft Solutions, Inc. › Architect
Architect v Birlasoft Solutions, Inc.: Mzdy H-1B
18 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Architect v Birlasoft Solutions, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $107 630; střední hodnota $103 220–$126 755.
Žádosti (LCA)18
Medián nabízené mzdy$107 630
Střední část mezd$103 220–$126 755
10.–90. percentil$94 723–$134 808
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 13 | $105 976 |
| FY2026 | 5 | $109 845 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $139 027 Úroveň IV | Cincinnati, OH | 17. 6. 2026 | 3. 12. 2026 | Certifikováno |
| $105 976 Úroveň II | Houston, TX | 11. 1. 2026 | 13. 6. 2026 | Certifikováno |
| $109 283 Úroveň II | Alpharetta, GA | 19. 12. 2025 | 29. 12. 2025 | Certifikováno |
| $126 755 Úroveň II | Grapevine, TX | 2. 12. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikováno |
| $109 845 Úroveň II | Spring City, PA | 10. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| $120 645 Úroveň II | Sanford, FL | 1. 9. 2025 | 8. 9. 2025 | Certifikováno |
| $133 000 | Redmond, WA | 19. 8. 2025 | 28. 11. 2025 | Certifikováno |
| $105 976 Úroveň II | Houston, TX | 4. 8. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| $105 976 Úroveň II | Houston, TX | 28. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $98 618 Úroveň II | Houston, TX | 28. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $103 210 Úroveň II | Houston, TX | 30. 6. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| $85 634 Úroveň II | Houston, TX | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 634 Úroveň II | Spring, TX | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $126 755 Úroveň IV | Buffalo Grove, IL | 17. 6. 2025 | 24. 6. 2025 | Certifikováno |
| $132 000 Úroveň IV | Cincinnati, OH | 22. 5. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| $143 666 Úroveň IV | Houston, TX | 19. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikováno |
| $103 210 Úroveň II | Houston, TX | 23. 1. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikováno |
| $103 250 Úroveň II | Houston, TX | 22. 1. 2025 | 29. 1. 2025 | Certifikováno |
Architect u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Birlasoft Solutions, Inc.
- Principal Consultant$105 706
- Senior Technical Lead$105 227
- Senior Lead Consultant$101 358
- Senior Principal Consultant$108 500
- Technical Lead$103 210
- Lead Consultant$93 000
- Solution Architect$103 250
- Project Manager$100 000
- Technical Specialist$101 358
- Consultant Specialist$90 927
- Program Manager$118 490
- Senior Solution Architect$117 248
- Associate Program Director$119 000
- Associate Practice Director$127 629
- Senior Software Developer$82 180
- Senior Consultant$97 738
- Lead Architect$135 192
- Senior Architect$108 752
- Practice Director$161 500
- Test Lead$99 549
- Technical Manager$117 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).