Domů › Zaměstnavatelé › Blue Verse Systems Corp
Blue Verse Systems Corp: Platy H-1B a sponzoring
Blue Verse Systems Corp podal 32 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 32. Medián nabízeného platu: $88 442.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Blue Verse Systems Corp víza H-1B?
Blue Verse Systems Corp podal 32 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 9. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 12 | $88 442 |
| Software Developer | 7 | $86 819 |
| Data Engineer | 5 | $90 000 |
| Java Application Developer / Application Support | 2 | $91 645 |
| Data Scientist | 2 | $97 458 |
| Test Automation Developer | 1 | $96 845 |
| Business Intelligence Engineer | 1 | $98 155 |
| Software Engineer (Windchill PLM Consultant) | 1 | $97 157 |
| Gen AI Intelligent Automation BA | 1 | $106 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $86 819 |
| FY2024 | 13 | $88 442 |
| FY2025 | 7 | $105 997 |
| FY2026 | 4 | $116 500 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Herndon, VA13
- Irving, TX4
- Charlotte, NC3
- Tysons, VA3
- Alpharetta, GA1
- Parsippany, NJ1
- Belmont, MA1
- Linthicum Heights, MD1
- Little Elm, TX1
- Pleasanton, CA1
- Maitland, FL1
- McLean, VA1
- Hunt Valley, MD1
Povolání
- Software Developers19
- Data Scientists9
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $116 500 Úroveň II | Tysons, VA | 9. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Engineer | $90 000 Úroveň I | Tysons, VA | 9. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Engineer | $116 500 Úroveň II | Tysons, VA | 5. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $127 000 Úroveň II | Hunt Valley, MD | 20. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| Data Scientist | $115 939–$116 000 Úroveň II | McLean, VA | 26. 8. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikováno |
| Gen AI Intelligent Automation BA | $106 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 11. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| Business Intelligence Engineer | $98 155 Úroveň I | Pleasanton, CA | 2. 6. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer (Windchill PLM Consultant) | $97 157 Úroveň I | Herndon, VA | 21. 5. 2025 | 30. 5. 2025 | Certifikováno |
| Data Scientist | $78 978–$82 000 Úroveň II | Maitland, FL | 8. 5. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $105 997–$110 250 Úroveň II | Irving, TX | 21. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Little Elm, TX | 26. 11. 2024 | 26. 11. 2024 | Certifikováno |
| Java Application Developer / Application Support | $91 645 Úroveň I | Charlotte, NC | 13. 9. 2024 | 13. 9. 2024 | Certifikováno |
| Java Application Developer / Application Support | $91 645 Úroveň I | Charlotte, NC | 13. 9. 2024 | 13. 9. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $82 680–$90 000 Úroveň I | Herndon, VA | 29. 8. 2024 | 5. 9. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $80 995–$90 000 Úroveň I | Linthicum Heights, MD | 29. 8. 2024 | 5. 9. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 15. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 15. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $77 813–$90 000 Úroveň I | Parsippany, NJ | 30. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikováno |
| Test Automation Developer | $96 845 Úroveň II | Belmont, MA | 19. 4. 2024 | 19. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 16. 10. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $82 056–$85 000 Úroveň I | Irving, TX | 31. 7. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $86 819–$87 000 Úroveň I | Herndon, VA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $86 819–$87 000 Úroveň I | Herndon, VA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $86 819–$87 000 Úroveň I | Herndon, VA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $86 819–$87 000 Úroveň I | Herndon, VA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $70 949–$71 000 Úroveň II | Alpharetta, GA | 2. 5. 2023 | 9. 5. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $94 432–$110 250 Úroveň III | Irving, TX | 11. 4. 2023 | 18. 4. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $80 850–$86 900 Úroveň I | Irving, TX | 7. 4. 2023 | 14. 4. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).