Domů › Zaměstnavatelé › Blue Yonder, Inc. › Senior Enterprise Solution Architect
Senior Enterprise Solution Architect v Blue Yonder, Inc.: Mzdy H-1B
5 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Enterprise Solution Architect v Blue Yonder, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $149 781; střední hodnota $128 918–$155 688.
Žádosti (LCA)5
Medián nabízené mzdy$149 781
Střední část mezd$128 918–$155 688
10.–90. percentil$121 755–$157 724
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $122 948 |
| FY2024 | 1 | $159 082 |
| FY2025 | 2 | $152 734 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $149 781–$209 231 Úroveň IV | Coppell, TX | 27. 3. 2025 | 19. 9. 2025 | Certifikováno |
| $155 688–$209 231 Úroveň IV | Coppell, TX | 15. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| $159 082–$203 500 | Scottsdale, AZ | 30. 10. 2023 | 7. 2. 2024 | Certifikováno |
| $116 979–$203 500 Úroveň IV | Coppell, TX | 22. 8. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikováno |
| $128 918–$203 500 Úroveň IV | Coppell, TX | 17. 7. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Blue Yonder, Inc.
- Staff Software Engineer$139 464
- Enterprise Technical Architect$140 824
- Sr. Software Engineer$107 674
- Software Engineer I$82 812
- Sr. Technical Architect$118 939
- Enterprise Solution Architect$134 992
- Solution Architect$116 355
- Sr. Solution Architect$127 878
- Technical Architect$109 714
- Sr. Staff Software Engineer$149 781
- Sr Enterprise Solution Architect$123 386
- Software Engineer II$102 877
- Senior Solution Architect$122 428
- Senior Business Consultant$94 432
- Staff Data Science Consultant$104 333
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).