Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › BlueCross BlueShield Association

BlueCross BlueShield Association: Platy H-1B a sponzoring

BlueCross BlueShield Association podal 20 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 20. Medián nabízeného platu: $134 278.

Žádosti (LCA)20
Certifikováno20
Adresa zaměstnavateleChicago, IL
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$134 278
Střední část mezd$127 598–$145 170
10.–90. percentil$113 832–$155 528

Sponzoruje BlueCross BlueShield Association víza H-1B?

BlueCross BlueShield Association podal 20 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 19. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Systems Analyst2$125 226
Product Engineer2$147 058
Senior Data Scientist2$143 114
Software (cloud) Engineer1$128 315
Program Manager, Clinical Market Analysis and Management1$79 435
Program Manager, Clinical Market Analysis1$115 710
Software Engineer III1$125 445
Production Support Analyst III1$128 490
Technical Solutions Lead1$134 583
Cybersecurity Risk and Compliance Analyst1$130 354
Security Engineer1$153 317
Solution Architect1$136 858
Data Engineer1$133 973
Data Scientist1$96 928
Senior Solution Architect1$175 427
Senior Data Engineer1$148 625
Principal Data Engineer1$190 000

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20231$128 315
FY20241$79 435
FY20254$126 968
FY202614$141 504

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Principal Data Engineer$190 000
Úroveň IV
Chicago, IL19. 6. 202617. 7. 2026Certifikováno
Senior Data Engineer$148 625
Úroveň IV
Chicago, IL12. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
Senior Data Scientist$144 019
Úroveň IV
Chicago, IL12. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
Senior Solution Architect$175 427–$179 406
Úroveň IV
Washington, DC28. 5. 202612. 6. 2026Certifikováno
Data Engineer$133 973–$137 363
Úroveň IV
Chicago, IL15. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
Data Scientist$96 928–$137 763
Úroveň II
Chicago, IL15. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
Senior Data Scientist$142 210–$143 000
Úroveň IV
Chicago, IL15. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
Solution Architect$136 858–$138 978Washington, DC7. 5. 202616. 9. 2026Certifikováno
Product Engineer$153 317–$169 181
Úroveň IV
Chicago, IL12. 3. 20261. 7. 2026Certifikováno
Systems Analyst$129 062–$144 330Chicago, IL29. 1. 202610. 3. 2026Certifikováno
Product Engineer$140 798Chicago, IL14. 1. 202611. 4. 2026Certifikováno
Security Engineer$153 317–$167 012
Úroveň IV
Chicago, IL12. 1. 202626. 1. 2026Certifikováno
Cybersecurity Risk and Compliance Analyst$130 354–$145 743Chicago, IL7. 1. 202616. 4. 2026Certifikováno
Systems Analyst$121 389–$153 654
Úroveň IV
Chicago, IL18. 12. 202524. 4. 2026Certifikováno
Technical Solutions Lead$134 583–$158 812Frisco, TX24. 4. 202514. 10. 2025Certifikováno
Production Support Analyst III$128 490–$140 097Chicago, IL10. 2. 202520. 6. 2025Certifikováno
Program Manager, Clinical Market Analysis$115 710–$136 917
Úroveň IV
Chicago, IL14. 4. 20226. 9. 2022Certifikováno, poté staženo
Software Engineer III$125 445–$135 522
Úroveň IV
Chicago, IL17. 3. 202216. 9. 2022Certifikováno, poté staženo
Software (cloud) Engineer$128 315–$160 000
Úroveň IV
Celina, TX15. 2. 202215. 2. 2022Certifikováno, poté staženo
Program Manager, Clinical Market Analysis and Management$79 435–$130 819
Úroveň II
Chicago, IL19. 3. 202128. 7. 2021Certifikováno, poté staženo

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).