Domů › Zaměstnavatelé › Bridgewater Associates, LP › Investment Associate - Economic Analyst
Investment Associate - Economic Analyst v Bridgewater Associates, LP: Mzdy H-1B
28 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Investment Associate - Economic Analyst v Bridgewater Associates, LP. Nabízený mediánový základní plat $140 000; střední hodnota $125 000–$164 000.
Žádosti (LCA)28
Medián nabízené mzdy$140 000
Střední část mezd$125 000–$164 000
10.–90. percentil$117 000–$177 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $146 000 |
| FY2024 | 5 | $125 000 |
| FY2025 | 11 | $125 000 |
| FY2026 | 3 | $177 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $194 000–$350 000 Úroveň II | Westport, CT | 21. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| $125 000–$159 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Westport, CT | 18. 9. 2025 | 22. 12. 2025 | Certifikováno |
| $125 000–$146 000 Úroveň II | Westport, CT | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $125 000–$146 000 Úroveň II | Westport, CT | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $125 000–$146 000 Úroveň II | Westport, NY | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $125 000–$146 000 Úroveň II | Westport, CT | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $125 000–$146 000 Úroveň II | Westport, CT | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $147 000–$177 000 Úroveň III | Westport, CT | 10. 3. 2025 | 31. 8. 2025 | Certifikováno |
| $177 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 26. 11. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| $177 000–$300 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň IV | Westport, CT | 13. 11. 2024 | 29. 11. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $177 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 13. 11. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $125 000–$146 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Westport, CT | 7. 11. 2024 | 28. 12. 2024 | Certifikováno |
| $177 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 9. 7. 2024 | 31. 12. 2024 | Certifikováno |
| $120 000–$146 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Westport, CT | 17. 6. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| $125 000–$144 000 Úroveň II | Westport, CT | 17. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $144 000–$174 000 Úroveň III | Westport, CT | 17. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 000–$146 000 E-3 · Úroveň II | Westport, CT | 1. 2. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| $146 000–$175 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň III | Westport, CT | 15. 8. 2023 | 29. 12. 2023 | Certifikováno |
| $164 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $164 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 10. 3. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $164 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 9. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $164 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 9. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $110 000–$136 000 Úroveň II | Westport, CT | 6. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $136 000–$164 000 Úroveň III | Westport, CT | 6. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $164 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 6. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $110 000–$136 000 Úroveň II | Westport, CT | 6. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $164 000–$300 000 Úroveň IV | Westport, CT | 22. 2. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikováno |
| $101 000–$125 000 Úroveň II | Westport, CT | 22. 4. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Další pozice v Bridgewater Associates, LP
- Client Service Research Associate$116 000
- Investment Associate$159 000
- Investment Associate - Mathematical Analyst$164 000
- Research Associate$174 000
- Software Engineer$162 000
- Investment Associate - Policy Analyst$175 000
- Senior Software Engineer$235 000
- Portfolio Associate$110 000
- Investment Engineer$175 000
- Technology Operations Engineer$139 318
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).