Domů › Zaměstnavatelé › Briozon Infotech LLC
Briozon Infotech LLC: Platy H-1B a sponzoring
Briozon Infotech LLC podal 50 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 50. Medián nabízeného platu: $105 997.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Briozon Infotech LLC víza H-1B?
Briozon Infotech LLC podal 50 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 12. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 23 | $105 997 |
| QA Analyst | 6 | $84 126 |
| Fullstack Developer | 5 | $89 939 |
| Software Engineer | 2 | $102 450 |
| Sr. Software Developer | 2 | $116 938 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $120 328 |
| Fullstack Software Developer | 2 | $88 962 |
| Senior Software Developer | 1 | $116 938 |
| Software Development Engineer in Test | 1 | $65 291 |
| Senior Full Stack Developer | 1 | — |
| Project Manager | 1 | $93 517 |
| Lead AI Architect - Generative AI Specialist. | 1 | $107 141 |
| Pega Developer | 1 | $105 997 |
| Application Developer | 1 | $105 227 |
| Information Security Engineer | 1 | $83 658 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $100 048 |
| FY2024 | 12 | $91 728 |
| FY2025 | 26 | $105 997 |
| FY2026 | 2 | $97 386 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Irving, TX15
- McKinney, TX7
- Basking Ridge, NJ7
- Plano, TX4
- Maryland Heights, MO3
- Tampa, FL3
- Frisco, TX2
- Harrison, NJ1
- Ponte Vedra Beach, FL1
- Denton, TX1
- Chaska, MN1
- Leander, TX1
- Cumming, GA1
- Zephyrhills, FL1
- Prosper, TX1
- Missouri City, TX1
Povolání
- Software Developers32
- Computer Programmers8
- Software Quality Assurance Analysts and Testers7
- Computer Systems Engineers/Architects3
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $97 386–$97 390 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 12. 5. 2026 | 19. 5. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $97 386–$97 390 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 9. 4. 2026 | 16. 4. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $112 923–$113 000 Úroveň II | Prosper, TX | 6. 8. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 976–$106 000 Úroveň II | Missouri City, TX | 1. 8. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| QA Analyst | $86 923–$86 930 Úroveň II | McKinney, TX | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| QA Analyst | $86 923–$86 930 Úroveň II | McKinney, TX | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Information Security Engineer | $83 658–$83 660 Úroveň II | McKinney, TX | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $94 370 Úroveň II | Zephyrhills, FL | 2. 5. 2025 | 2. 5. 2025 | Certifikováno |
| QA Analyst | $86 923–$87 000 Úroveň II | Irving, TX | 16. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 662–$106 700 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 662–$106 700 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 662–$106 700 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 662–$106 700 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 662–$106 700 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 662–$106 700 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 662–$106 700 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Application Developer | $105 227–$105 300 Úroveň II | Cumming, GA | 27. 12. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Pega Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 19. 12. 2024 | 26. 12. 2024 | Certifikováno |
| Fullstack Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 6. 12. 2024 | 13. 12. 2024 | Certifikováno |
| Fullstack Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 5. 12. 2024 | 12. 12. 2024 | Certifikováno |
| Lead AI Architect - Generative AI Specialist. | $107 141–$107 500 Úroveň III | Leander, TX | 2. 8. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikováno |
| Project Manager | $93 517–$94 000 Úroveň III | McKinney, TX | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Fullstack Software Developer | $76 731–$77 000 Úroveň II | Irving, TX | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192–$101 200 Úroveň II | McKinney, TX | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Fullstack Software Developer | $101 192–$101 200 Úroveň II | Irving, TX | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $120 328–$120 400 Úroveň III | Irving, TX | 5. 3. 2024 | 12. 3. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $120 328–$120 400 Úroveň III | Irving, TX | 4. 3. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikováno |
| Fullstack Developer | $89 939–$90 600 Úroveň II | Tampa, FL | 22. 2. 2024 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| Fullstack Developer | $89 939–$90 600 Úroveň II | Tampa, FL | 21. 2. 2024 | 28. 2. 2024 | Certifikováno |
| Fullstack Developer | $89 939–$90 000 Úroveň II | Tampa, FL | 3. 1. 2024 | 10. 1. 2024 | Certifikováno |
| QA Analyst | $81 328–$81 500 Úroveň II | Irving, TX | 14. 12. 2023 | 21. 12. 2023 | Certifikováno |
| QA Analyst | $81 328–$81 500 Úroveň II | Plano, TX | 6. 12. 2023 | 13. 12. 2023 | Certifikováno |
| QA Analyst | $81 328–$82 000 Úroveň II | Denton, TX | 24. 8. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $85 426–$87 000 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 21. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192–$101 500 Úroveň II | Frisco, TX | 3. 8. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Full Stack Developer | $135 200–$137 280 na částečný úvazek · Úroveň IV | Chaska, MN | 26. 7. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Developer | $116 938–$117 000 Úroveň III | Plano, TX | 11. 5. 2023 | 18. 5. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Harrison, NJ | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Development Engineer in Test | $65 291–$75 000 Úroveň II | Ponte Vedra Beach, FL | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Developer | $116 938–$117 000 Úroveň III | Plano, TX | 29. 3. 2023 | 5. 4. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Developer | — Úroveň III | Plano, TX | 28. 3. 2023 | 4. 4. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 910 Úroveň II | Frisco, TX | 8. 3. 2023 | 15. 3. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).