Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Broadcast Music, Inc.

Broadcast Music, Inc.: Platy H-1B a sponzoring

Broadcast Music, Inc. podal 5 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 5. Medián nabízeného platu: $97 572.

Žádosti (LCA)5
Certifikováno5
Adresa zaměstnavateleNashville, TN
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$97 572
Střední část mezd$97 572–$100 499
10.–90. percentil$97 571–$132 352

Sponzoruje Broadcast Music, Inc. víza H-1B?

Broadcast Music, Inc. podal 5 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 11. 2. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Sr. Mainframe Programmer Analyst3$97 572
Technical Lead1$97 572
Sr. Scrum Master1$153 587

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20244$97 572
FY20251$153 587

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Sr. Scrum Master$153 587–$167 498
Úroveň IV
Castle Pines, CO11. 2. 202524. 2. 2025Certifikováno
Sr. Mainframe Programmer Analyst$100 499–$167 498
Úroveň IV
Franklin, TN22. 8. 20247. 2. 2025Certifikováno
Sr. Mainframe Programmer Analyst$97 571–$165 000
Úroveň IV
Mount Juliet, TN1. 8. 202418. 11. 2024Certifikováno
Sr. Mainframe Programmer Analyst$97 572–$162 620
Úroveň IV
Mount Juliet, TN26. 6. 202418. 11. 2024Certifikováno
Technical Lead$97 572–$162 620
Úroveň IV
Mount Juliet, TN24. 10. 202321. 2. 2024Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).