Domů › Zaměstnavatelé › Broadcom Corporation › R&D Engineer IC Design
R&D Engineer IC Design v Broadcom Corporation: Mzdy H-1B
151 žádostí o pracovní podmínky pro pozici R&D Engineer IC Design v Broadcom Corporation. Nabízený mediánový základní plat $167 691; střední hodnota $152 057–$180 003.
Žádosti (LCA)151
Medián nabízené mzdy$167 691
Střední část mezd$152 057–$180 003
10.–90. percentil$136 649–$204 901
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 36 | $168 373 |
| FY2024 | 36 | $159 702 |
| FY2025 | 48 | $173 930 |
| FY2026 | 30 | $172 568 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $161 179–$203 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 5. 2026 | 17. 11. 2026 | Certifikováno |
| $208 177–$225 000 | San Jose, CA | 27. 5. 2026 | 24. 11. 2026 | Certifikováno |
| $139 063–$146 000 | Irvine, CA | 27. 5. 2026 | 15. 11. 2026 | Certifikováno |
| $123 855–$146 000 | Andover, MA | 18. 5. 2026 | 5. 11. 2026 | Certifikováno |
| $173 930–$203 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 14. 5. 2026 | 5. 11. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$225 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 13. 5. 2026 | 27. 5. 2026 | Certifikováno |
| $216 091 Úroveň IV | San Jose, CA | 30. 4. 2026 | 24. 10. 2026 | Certifikováno |
| $154 149 Úroveň IV | Broomfield, CO | 28. 4. 2026 | 11. 5. 2026 | Certifikováno |
| $205 947–$225 000 | San Jose, CA | 21. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikováno |
| $173 930–$203 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 14. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikováno |
| $205 947 | San Jose, CA | 24. 3. 2026 | 20. 9. 2026 | Certifikováno |
| $136 789 | Irvine, CA | 11. 3. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikováno |
| $173 930 Úroveň IV | Irvine, CA | 9. 3. 2026 | 5. 9. 2026 | Certifikováno |
| $161 179–$203 000 Úroveň IV | Austin, TX | 24. 2. 2026 | 7. 8. 2026 | Certifikováno |
| $176 134 Úroveň IV | San Diego, CA | 23. 2. 2026 | 10. 8. 2026 | Certifikováno |
| $171 205–$190 000 | San Jose, CA | 3. 2. 2026 | 29. 7. 2026 | Certifikováno |
| $113 661–$117 000 | Irvine, CA | 23. 1. 2026 | 19. 7. 2026 | Certifikováno |
| $132 018–$146 000 Úroveň III | Broomfield, CO | 22. 1. 2026 | 19. 7. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$225 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 22. 1. 2026 | 14. 7. 2026 | Certifikováno |
| $146 939 | San Jose, CA | 15. 1. 2026 | 9. 7. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$234 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 14. 1. 2026 | 9. 7. 2026 | Certifikováno |
| $173 930–$203 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 12. 1. 2026 | 9. 7. 2026 | Certifikováno |
| $136 685–$171 000 | Irvine, CA | 8. 1. 2026 | 7. 7. 2026 | Certifikováno |
| $205 445 | San Jose, CA | 29. 12. 2025 | 26. 6. 2026 | Certifikováno |
| $170 884 | San Jose, CA | 17. 12. 2025 | 16. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$260 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 9. 12. 2025 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| $113 661–$146 000 | Irvine, CA | 8. 12. 2025 | 5. 6. 2026 | Certifikováno |
| $163 218 Úroveň IV | Chandler, AZ | 18. 11. 2025 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $205 445 | San Jose, CA | 11. 11. 2025 | 5. 5. 2026 | Certifikováno |
| $137 655–$171 000 | Irvine, CA | 25. 9. 2025 | 22. 3. 2026 | Certifikováno |
| $142 155–$171 000 | Andover, MA | 19. 9. 2025 | 17. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$225 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 18. 8. 2025 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $173 930 Úroveň IV | Irvine, CA | 1. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikováno |
| $173 930–$203 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 31. 7. 2025 | 26. 1. 2026 | Certifikováno |
| $216 091 Úroveň IV | San Jose, CA | 29. 7. 2025 | 26. 1. 2026 | Certifikováno |
| $168 352–$190 000 | San Jose, CA | 24. 7. 2025 | 22. 1. 2026 | Certifikováno |
| $173 930–$234 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 23. 7. 2025 | 20. 1. 2026 | Certifikováno |
| $176 134–$234 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 23. 7. 2025 | 22. 1. 2026 | Certifikováno |
| $200 839–$225 000 | San Jose, CA | 21. 7. 2025 | 9. 1. 2026 | Certifikováno |
| $109 662–$146 000 | Irvine, CA | 3. 7. 2025 | 28. 12. 2025 | Certifikováno |
| $200 839–$201 000 | San Jose, CA | 24. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikováno |
| $200 839–$225 000 | San Jose, CA | 23. 6. 2025 | 5. 10. 2025 | Certifikováno |
| $200 839–$225 000 | San Jose, CA | 10. 6. 2025 | 2. 12. 2025 | Certifikováno |
| $168 352–$190 000 | San Jose, CA | 30. 5. 2025 | 27. 11. 2025 | Certifikováno |
| $168 352–$190 000 | San Jose, CA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $99 944–$146 000 Úroveň II | Andover, MA | 16. 5. 2025 | 5. 11. 2025 | Certifikováno |
| $145 642–$171 000 Úroveň IV | Chandler, AZ | 9. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikováno |
| $151 091–$162 000 Úroveň II | San Jose, CA | 7. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $134 597–$146 000 Úroveň III | Irvine, CA | 2. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $140 864 | San Jose, CA | 25. 4. 2025 | 14. 5. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$225 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $154 565 Úroveň IV | Austin, TX | 18. 4. 2025 | 11. 10. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$171 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 18. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $167 667–$190 000 | San Jose, CA | 5. 4. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikováno |
| $167 667 | San Jose, CA | 27. 3. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$225 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 25. 3. 2025 | 31. 3. 2025 | Certifikováno |
| $199 637 | San Jose, CA | 18. 3. 2025 | 31. 3. 2025 | Certifikováno |
| $160 638–$203 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 15. 3. 2025 | 14. 9. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$225 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 14. 3. 2025 | 13. 9. 2025 | Certifikováno |
| $160 638–$203 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 4. 3. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$260 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 25. 2. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikováno |
| $199 637–$225 000 | San Jose, CA | 17. 2. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikováno |
| $124 197 Úroveň I | San Jose, CA | 4. 2. 2025 | 17. 2. 2025 | Certifikováno |
| $199 637–$225 000 | San Jose, CA | 4. 2. 2025 | 15. 6. 2025 | Certifikováno |
| $160 638–$203 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 30. 1. 2025 | 30. 1. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$260 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 27. 1. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| $160 638–$234 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 21. 1. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $167 691–$190 000 | San Jose, CA | 21. 1. 2025 | 15. 6. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$225 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 6. 1. 2025 | 21. 4. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$260 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 6. 1. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$260 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 3. 1. 2025 | 2. 7. 2025 | Certifikováno |
| $167 691–$190 000 | San Jose, CA | 21. 11. 2024 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$260 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 21. 11. 2024 | 21. 4. 2025 | Certifikováno |
| $199 453–$225 000 | San Jose, CA | 15. 11. 2024 | 30. 4. 2025 | Certifikováno |
| $199 453–$225 000 | San Jose, CA | 15. 11. 2024 | 21. 4. 2025 | Certifikováno |
| $167 691–$225 000 | San Jose, CA | 14. 11. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $160 638–$171 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 30. 10. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$343 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 24. 9. 2024 | 17. 2. 2025 | Certifikováno |
| $166 941–$212 800 Úroveň IV | San Diego, CA | 22. 9. 2024 | 25. 10. 2024 | Certifikováno |
| $136 323 Úroveň IV | Andover, MA | 18. 9. 2024 | 4. 1. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$294 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 8. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| $164 035–$249 200 | San Jose, CA | 28. 6. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$259 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 6. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$249 200 Úroveň IV | San Jose, CA | 30. 5. 2024 | 2. 11. 2024 | Certifikováno |
| $137 586–$182 000 | Irvine, CA | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $164 035–$212 800 | San Jose, CA | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$212 800 Úroveň IV | Irvine, CA | 16. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$249 200 Úroveň IV | San Jose, CA | 9. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$212 800 Úroveň IV | Irvine, CA | 8. 4. 2024 | 2. 8. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$294 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 18. 3. 2024 | 2. 8. 2024 | Certifikováno |
| $162 416–$249 200 | San Jose, CA | 15. 3. 2024 | 18. 8. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$294 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 11. 3. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $104 083–$105 000 Úroveň II | Irvine, CA | 7. 3. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$181 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 9. 2. 2024 | 19. 2. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 7. 2. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 713 Úroveň IV | Suite 400, TX | 6. 2. 2024 | 25. 6. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$185 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 2. 2. 2024 | 19. 2. 2024 | Certifikováno |
| $159 633–$178 000 | San Jose, CA | 20. 12. 2023 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $134 993 | Irvine, CA | 7. 12. 2023 | 18. 12. 2023 | Certifikováno |
| $159 702–$187 639 Úroveň IV | San Diego, CA | 7. 12. 2023 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$194 781 Úroveň IV | Irvine, CA | 2. 12. 2023 | 2. 6. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$185 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 22. 11. 2023 | 21. 5. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 22. 11. 2023 | 20. 5. 2024 | Certifikováno |
| $159 633–$178 000 | San Jose, CA | 20. 11. 2023 | 19. 4. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$220 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 9. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikováno |
| $152 360–$185 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 7. 11. 2023 | 2. 5. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$185 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 2. 11. 2023 | 2. 5. 2024 | Certifikováno |
| $159 702–$185 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 1. 11. 2023 | 2. 5. 2024 | Certifikováno |
| $151 216 Úroveň IV | Austin, TX | 1. 11. 2023 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 30. 10. 2023 | 30. 4. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 23. 10. 2023 | 18. 4. 2024 | Certifikováno |
| $157 770–$172 184 | San Jose, CA | 13. 10. 2023 | 10. 4. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$153 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 10. 10. 2023 | 6. 4. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$153 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 6. 10. 2023 | 15. 10. 2023 | Certifikováno |
| — Úroveň IV | San Jose, CA | 2. 10. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| $159 702–$215 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 25. 8. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikováno |
| $180 003–$245 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 24. 8. 2023 | 10. 12. 2023 | Certifikováno |
| $151 216 Úroveň IV | Austin, TX | 28. 7. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| $180 003–$181 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 21. 7. 2023 | 30. 7. 2023 | Certifikováno |
| $180 003–$245 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 17. 7. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| $141 419 Úroveň IV | Andover, MA | 14. 7. 2023 | 7. 1. 2024 | Certifikováno |
| $180 003–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 12. 7. 2023 | 6. 1. 2024 | Certifikováno |
| $177 341–$245 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 30. 6. 2023 | 30. 12. 2023 | Certifikováno |
| $122 949–$152 000 Úroveň III | Irvine, CA | 30. 6. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| $141 323–$142 000 | Irvine, CA | 28. 6. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikováno |
| $145 621–$190 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 6. 6. 2023 | 1. 12. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$220 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 30. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 5. 5. 2023 | 2. 11. 2023 | Certifikováno |
| $131 367 | Andover, MA | 19. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
| $152 249–$178 000 | San Jose, CA | 14. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $150 509 Úroveň IV | Austin, TX | 15. 3. 2023 | 24. 8. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$178 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 22. 2. 2023 | 5. 8. 2023 | Certifikováno |
| $150 509 Úroveň IV | Austin, TX | 16. 2. 2023 | 24. 2. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 14. 2. 2023 | 15. 2. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$178 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 14. 2. 2023 | 2. 6. 2023 | Certifikováno |
| $177 341–$210 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 10. 2. 2023 | 5. 8. 2023 | Certifikováno |
| $151 320 Úroveň IV | Chandler, AZ | 10. 2. 2023 | 2. 4. 2023 | Certifikováno |
| $145 621 Úroveň IV | Irvine, CA | 8. 2. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikováno |
| $177 341 Úroveň IV | San Jose, CA | 2. 2. 2023 | 14. 7. 2023 | Certifikováno |
| $177 044 | San Jose, CA | 20. 1. 2023 | 22. 7. 2023 | Certifikováno |
| $126 153 | Irvine, CA | 19. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikováno |
| $177 044 | San Jose, CA | 13. 1. 2023 | 14. 7. 2023 | Certifikováno |
| $177 341 Úroveň IV | San Jose, CA | 13. 12. 2022 | 15. 12. 2022 | Certifikováno |
| $151 993 | Andover, MA | 8. 12. 2022 | 15. 12. 2022 | Certifikováno |
| $177 341 Úroveň IV | San Jose, CA | 30. 11. 2022 | 23. 5. 2023 | Certifikováno |
| $177 044 | San Jose, CA | 14. 11. 2022 | 5. 12. 2022 | Certifikováno |
| $148 383 | San Jose, CA | 2. 11. 2022 | 23. 3. 2023 | Certifikováno |
| $125 723 | Irvine, CA | 18. 10. 2022 | 18. 4. 2023 | Certifikováno |
| $145 621 Úroveň IV | Irvine, CA | 10. 10. 2022 | 9. 2. 2023 | Certifikováno |
| $177 341 Úroveň IV | San Jose, CA | 7. 10. 2022 | 15. 3. 2023 | Certifikováno |
| $147 508 | San Jose, CA | 7. 10. 2022 | 6. 4. 2023 | Certifikováno |
R&D Engineer IC Design u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Broadcom Corporation
- R&D Engineer Software$182 771
- R&D Engineer Hardware$156 499
- R&D Engineer Firmware$184 558
- R&D Engineer Applications$178 530
- R&D Engineer SW Quality$151 762
- R&D Engineer Software Quality$176 002
- R&D Engineer Test$152 084
- Field Applications Engineer$170 500
- Senior Manager, R&D$216 419
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).