Domů › Zaměstnavatelé › Camp Systems International Inc.
Camp Systems International Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Camp Systems International Inc. podal 34 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 34. Medián nabízeného platu: $102 462.
Sponzoruje Camp Systems International Inc. víza H-1B?
Camp Systems International Inc. podal 34 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 27. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 5 | $95 000 |
| Senior Software Engineer | 5 | $115 500 |
| Business Analyst | 3 | $95 400 |
| Lead Software Engineer | 3 | $136 512 |
| Product Owner | 3 | $75 338 |
| Associate, Software Engineer | 3 | $98 072 |
| Manager, SW Engineering | 2 | $173 967 |
| Quality Assurance Engineer | 2 | $96 616 |
| Web Applications Programmer | 2 | $85 440 |
| Director, Technical Service | 1 | $118 935 |
| QA Engineer | 1 | $99 549 |
| Technical Service Analyst | 1 | $90 000 |
| IT Developer Lead | 1 | $149 718 |
| Manager, Software Engineering | 1 | $171 392 |
| Software Engineer III | 1 | $116 106 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $95 400 |
| FY2024 | 4 | $98 082 |
| FY2025 | 9 | $115 500 |
| FY2026 | 8 | $110 828 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)32 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)32 %
- Úroveň III (zkušený)21 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)15 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers19
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Data Scientists4
- Computer Programmers2
- Technical Writers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Mechanical Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $146 191 Úroveň IV | Merrimack, NH | 27. 5. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| Web Applications Programmer | $89 761 Úroveň I | Merrimack, NH | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Web Applications Programmer | $81 120 Úroveň I | Merrimack, NH | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $105 551 Úroveň I | Ronkonkoma, NY | 1. 3. 2026 | 30. 8. 2026 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $136 512 Úroveň II | Ronkonkoma, NY | 10. 2. 2026 | 12. 8. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer III | $116 106 Úroveň III | Memphis, TN | 3. 2. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno |
| Manager, SW Engineering | $182 934 Úroveň IV | Ronkonkoma, NY | 29. 1. 2026 | 29. 7. 2026 | Certifikováno |
| Quality Assurance Engineer | $96 616 Úroveň II | Merrimack, NH | 10. 12. 2025 | 17. 4. 2026 | Certifikováno |
| IT Developer Lead | $149 718 Úroveň IV | Cypress, TX | 29. 7. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| Manager, Software Engineering | $171 392 Úroveň III | Ronkonkoma, NY | 21. 7. 2025 | 11. 1. 2026 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $115 500 Úroveň I | Ronkonkoma, NY | 4. 6. 2025 | 4. 12. 2025 | Certifikováno |
| Product Owner | $79 914 Úroveň I | Merrimack, NH | 7. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Technical Service Analyst | $90 000 Úroveň I | Ronkonkoma, NY | 7. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $144 746 Úroveň II | Merrimack, NH | 23. 4. 2025 | 10. 9. 2025 | Certifikováno |
| Associate, Software Engineer | $89 703 Úroveň I | Merrimack, NH | 7. 4. 2025 | 21. 8. 2025 | Certifikováno |
| Associate, Software Engineer | $98 072 Úroveň I | Merrimack, NH | 1. 4. 2025 | 21. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $126 302 Úroveň II | Ronkonkoma, NY | 1. 4. 2025 | 31. 8. 2025 | Certifikováno |
| Quality Assurance Engineer | $96 616 Úroveň II | Merrimack, NH | 17. 9. 2024 | 27. 1. 2025 | Certifikováno |
| Associate, Software Engineer | $110 000 Úroveň III | Merrimack, NH | 12. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Product Owner | $66 950 Úroveň II | Merrimack, NH | 12. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| QA Engineer | $99 549 Úroveň II | Ronkonkoma, NY | 9. 2. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $115 500 Úroveň III | Cordova, TN | 14. 9. 2023 | 15. 3. 2024 | Certifikováno |
| Product Owner | $75 338 Úroveň II | Austin, TX | 28. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $95 000 Úroveň III | Cordova, TN | 26. 5. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $132 179 Úroveň III | Merrimack, NH | 14. 4. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikováno |
| Business Analyst | $95 400 Úroveň II | Merrimack, NH | 24. 3. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| Business Analyst | $95 400 Úroveň II | Merrimack, NH | 24. 3. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| Business Analyst | $75 000 Úroveň I | Merrimack, NH | 9. 3. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $92 064 Úroveň I | Ronkonkoma, NY | 6. 3. 2023 | 30. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $90 000 Úroveň I | Ronkonkoma, NY | 22. 2. 2023 | 15. 8. 2023 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $124 336 Úroveň II | Ronkonkoma, NY | 13. 2. 2023 | 12. 8. 2023 | Certifikováno |
| Director, Technical Service | $118 935 Úroveň IV | Ronkonkoma, NY | 6. 2. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $105 376 Úroveň III | Merrimack, NH | 6. 2. 2023 | 29. 7. 2023 | Certifikováno |
| Manager, SW Engineering | $165 000 Úroveň IV | Ronkonkoma, NY | 2. 2. 2023 | 29. 7. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).