Domů › Zaměstnavatelé › Capital Info Group, Inc. › Salesforce Developer
Salesforce Developer v Capital Info Group, Inc.: Mzdy H-1B
56 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Salesforce Developer v Capital Info Group, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $102 690; střední hodnota $99 726–$109 462.
Žádosti (LCA)56
Medián nabízené mzdy$102 690
Střední část mezd$99 726–$109 462
10.–90. percentil$95 000–$112 923
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 18 | $98 904 |
| FY2024 | 16 | $102 544 |
| FY2025 | 8 | $105 997 |
| FY2026 | 10 | $112 923 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $105 976 Úroveň II | Katy, TX | 17. 6. 2026 | 24. 6. 2026 | Certifikováno |
| $112 923 Úroveň II | Irving, TX | 8. 6. 2026 | 10. 11. 2026 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 21. 5. 2026 | 28. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923 Úroveň II | McKinney, TX | 23. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikováno |
| $112 923 Úroveň II | Dallas, TX | 10. 2. 2026 | 17. 2. 2026 | Certifikováno |
| $102 461 Úroveň II | Buffalo, NY | 3. 2. 2026 | 23. 6. 2026 | Certifikováno |
| $111 072 Úroveň II | Chandler, AZ | 27. 1. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikováno |
| $112 923 Úroveň II | McKinney, TX | 14. 1. 2026 | 21. 1. 2026 | Certifikováno |
| $114 754 Úroveň II | Pflugerville, TX | 16. 12. 2025 | 23. 12. 2025 | Certifikováno |
| $112 923 Úroveň II | Celina, TX | 4. 11. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikováno |
| $105 997 Úroveň II | Frisco, TX | 22. 4. 2025 | 29. 4. 2025 | Certifikováno |
| $105 997 Úroveň II | Prosper, TX | 8. 4. 2025 | 16. 4. 2025 | Certifikováno |
| $105 997 Úroveň II | Aubrey, TX | 11. 3. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| $112 986 Úroveň II | Charlotte, NC | 21. 1. 2025 | 28. 1. 2025 | Certifikováno |
| $112 986 Úroveň II | Charlotte, NC | 13. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $103 605 Úroveň II | Cottage Grove, MN | 21. 11. 2024 | 28. 11. 2024 | Certifikováno |
| $105 227 Úroveň II | Dunwoody, GA | 24. 10. 2024 | 31. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 227 Úroveň II | Dunwoody, GA | 15. 10. 2024 | 22. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $105 227 Úroveň II | Baton Rouge, LA | 10. 10. 2024 | 16. 10. 2024 | Staženo |
| $98 862 Úroveň II | Murfreesboro, TN | 19. 9. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| $85 426 Úroveň II | Lake Saint Louis, MO | 21. 6. 2024 | 28. 6. 2024 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 3. 6. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Melissa, TX | 3. 6. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $102 690 Úroveň II | Chicago, IL | 31. 5. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $102 544 Úroveň II | San Antonio, TX | 24. 5. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 3. 5. 2024 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Dunwoody, GA | 14. 3. 2024 | 20. 3. 2024 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Irving, TX | 12. 3. 2024 | 19. 3. 2024 | Staženo |
| $102 877 Úroveň II | Cumming, GA | 21. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikováno |
| $102 544 Úroveň II | San Antonio, TX | 16. 2. 2024 | 22. 2. 2024 | Certifikováno |
| $103 272 Úroveň II | Raleigh, NC | 7. 2. 2024 | 13. 2. 2024 | Certifikováno |
| $108 992 Úroveň II | Broomfield, CO | 24. 1. 2024 | 31. 1. 2024 | Certifikováno |
| $114 941 Úroveň II | Windsor Mill, MD | 13. 12. 2023 | 21. 12. 2023 | Certifikováno |
| $103 272 Úroveň II | Holly Springs, NC | 29. 11. 2023 | 6. 12. 2023 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Irving, TX | 10. 11. 2023 | 10. 11. 2023 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Frisco, TX | 25. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Irving, TX | 11. 8. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| $102 690 Úroveň II | Rolling Meadows, IL | 19. 7. 2023 | 26. 7. 2023 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 28. 6. 2023 | 5. 7. 2023 | Certifikováno |
| $95 000 Úroveň II | Buffalo, NY | 16. 6. 2023 | 23. 6. 2023 | Certifikováno |
| $98 904 Úroveň II | Carrollton, TX | 8. 6. 2023 | 15. 6. 2023 | Certifikováno |
| $141 378 Úroveň II | Manteca, CA | 8. 6. 2023 | 14. 6. 2023 | Certifikováno |
| $98 904 Úroveň II | Carrollton, TX | 2. 6. 2023 | 9. 6. 2023 | Certifikováno |
| $98 904 Úroveň II | The Colony, TX | 31. 5. 2023 | 2. 6. 2023 | Certifikováno |
| $98 904 Úroveň II | Dallas, TX | 10. 5. 2023 | 17. 5. 2023 | Certifikováno |
| $92 040 Úroveň II | Austin, TX | 11. 4. 2023 | 19. 4. 2023 | Certifikováno |
| $92 040 Úroveň II | Hutto, TX | 14. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikováno |
| $95 000 Úroveň II | Enola, PA | 6. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikováno |
| $94 017 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 22. 2. 2023 | 2. 3. 2023 | Certifikováno |
| $94 016 Úroveň II | Chicago, IL | 30. 11. 2022 | 6. 12. 2022 | Certifikováno |
| $98 904 Úroveň II | Irving, TX | 30. 11. 2022 | 12. 12. 2022 | Certifikováno |
| $94 016 Úroveň II | Chicago, IL | 30. 11. 2022 | 6. 12. 2022 | Staženo |
| $102 544 Úroveň II | Irvine, CA | 23. 11. 2022 | 30. 11. 2022 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Aubrey, TX | 25. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikováno |
| $109 283 Úroveň II | Piscataway, NJ | 17. 10. 2022 | 21. 10. 2022 | Certifikováno |
| $109 283 Úroveň II | Piscataway, NJ | 14. 10. 2022 | 21. 10. 2022 | Staženo |
Salesforce Developer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Capital Info Group, Inc.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).