Domů › Zaměstnavatelé › Castlight Health, Inc.
Castlight Health, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Castlight Health, Inc. podal 70 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 68. Medián nabízeného platu: $171 093.
Sponzoruje Castlight Health, Inc. víza H-1B?
Castlight Health, Inc. podal 70 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 22. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Castlight Health, Inc.: 3 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 5 | $167 149 |
| Senior Member of Technical Staff | 5 | $149 781 |
| Engineering Manager | 3 | $210 000 |
| Lead Software Engineer | 3 | $181 272 |
| Lead, Data Engineering | 3 | $143 174 |
| Architect, Software Architecture | 3 | $215 788 |
| Senior Salesforce Marketing Cloud Developer | 2 | $150 472 |
| Lead Engineer (Senior Software Engineer) | 2 | $178 155 |
| Principal Engineer | 2 | $226 700 |
| Software Engineer (Lead Data Engineer) | 2 | $178 000 |
| Data Engineer | 2 | $143 046 |
| Member of Technical Staff 2 (Software Engineer) | 2 | $169 000 |
| Lead Engineer | 2 | $185 756 |
| Member of Technical Staff | 2 | $135 502 |
| Lead Engineer, Software Engineering | 2 | $185 006 |
| Engineer, Software Engineering | 2 | $125 791 |
| Senior Manager, Engineering | 1 | $188 500 |
| Lead Engineer (Senior Engineer) | 1 | $175 400 |
| Senior Member of Technical Staff (Software Engineer) | 1 | $184 500 |
| Senior Member Technical Staff | 1 | $160 000 |
| Senior Data Engineer | 1 | $160 000 |
| Senior Automation Engineer | 1 | $156 000 |
| Principal Engineer (Senior Engineer) | 1 | $191 500 |
| Lead Workday Systems Engineer | 1 | $165 238 |
| Lead Workday Systems Analyst | 1 | $165 238 |
| Senior Front End Software Engineer | 1 | $179 000 |
| Senior Data Analyst | 1 | $122 283 |
| Manager, Engineering | 1 | $187 553 |
| Senior Data Software Engineer (Lead Engineer) | 1 | $183 040 |
| Data Analyst | 1 | $116 646 |
| Software Engineer | 1 | $160 000 |
| Senior Backend Java Engineer | 1 | $158 505 |
| Senior Engineer, Software Engineering | 1 | $161 975 |
| Junior Dev Ops Engineer | 1 | $130 825 |
| Lead Engineer, Site Reliability Engineering | 1 | $172 786 |
| Senior Manager, Quality Engineering | 1 | $195 165 |
| Senior Engineer, Data Engineering | 1 | $161 637 |
| Principal Engineer, Site Reliability Engineering | 1 | $194 679 |
| Senior Quality Engineer 4 | 1 | $163 613 |
| Lead Workday Systems Analyst Principal, IT Business Apps | 1 | $192 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 21 | $167 149 |
| FY2024 | 22 | $165 238 |
| FY2025 | 16 | $161 806 |
| FY2026 | 11 | $192 891 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- San Francisco, CA30
- Fremont, CA10
- Scottsdale, AZ5
- Mountain House, CA3
- Dublin, CA2
- Irving, TX2
- Union City, CA2
- San Jose, CA2
- Cupertino, CA2
- Mountain View, CA1
- Mountain View CA, CA1
- Round Rock, TX1
- Shoreview, MN1
- Tracy, CA1
- Sunnyvale, CA1
- Lathrop, CA1
- Oak Point, TX1
- Arlington, VA1
- Gilroy, CA1
- Benicia, CA1
Povolání
- Software Developers55
- Computer and Information Systems Managers6
- Management Analysts3
- Data Scientists2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Systems Analysts1
- Database Administrators1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer 3 | $185 284 | San Francisco, CA | 22. 6. 2026 | 31. 8. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer (4) | $192 891 | Fremont, CA | 8. 6. 2026 | 12. 9. 2026 | Certifikováno |
| Principal, IT Business Applications | $192 000 Úroveň IV | Scottsdale, AZ | 4. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Architect, Software Architecture | $215 788 Úroveň IV | Fremont, CA | 2. 6. 2026 | 12. 9. 2026 | Certifikováno |
| Senior Quality Engineer 3 | $171 093 Úroveň IV | Fremont, CA | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Architect, Software Architecture | $217 500 Úroveň IV | Fremont, CA | 7. 5. 2026 | 7. 9. 2026 | Certifikováno |
| Architect, Software Architecture | $215 788 Úroveň IV | Union City, CA | 6. 5. 2026 | 12. 9. 2026 | Certifikováno |
| Lead Workday Systems Analyst Principal, IT Business Apps | $192 000 Úroveň IV | Scottsdale, AZ | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Quality Engineer 4 | $163 613–$211 507 Úroveň IV | Antioch, CA | 11. 12. 2025 | 26. 5. 2026 | Certifikováno |
| Principal Engineer, Site Reliability Engineering | $194 679 Úroveň II | Fremont, CA | 1. 12. 2025 | 25. 4. 2026 | Certifikováno |
| Lead Engineer | $221 511 Úroveň IV | Fremont, CA | 6. 11. 2025 | 10. 4. 2026 | Certifikováno |
| Senior Manager, Quality Engineering | $195 165–$246 081 | Gilroy, CA | 4. 9. 2025 | 5. 2. 2026 | Certifikováno |
| Lead Engineer, Software Engineering | $213 512–$214 762 Úroveň IV | Fremont, CA | 29. 8. 2025 | 7. 2. 2026 | Certifikováno |
| Senior Engineer, Data Engineering | $161 637 Úroveň II | Fremont, CA | 23. 7. 2025 | 8. 1. 2026 | Certifikováno |
| Engineering Manager | $210 000 | Cupertino, CA | 22. 7. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| Engineering Manager | $210 000 | Cupertino, CA | 15. 7. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| Member of Technical Staff | $136 843 Úroveň II | Benicia, CA | 26. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikováno |
| Senior Salesforce Marketing Cloud Developer | $192 244 Úroveň II | Lathrop, CA | 23. 4. 2025 | 17. 10. 2025 | Certifikováno |
| Junior Dev Ops Engineer | $130 825 Úroveň II | Oak Point, TX | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Engineer, Software Engineering | $128 883–$152 797 | San Jose, CA | 9. 4. 2025 | 20. 8. 2025 | Certifikováno |
| Lead, Data Engineering | — | Fremont, CA | 4. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Engineer, Software Engineering | $122 699–$130 000 Úroveň II | Arlington, VA | 1. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Lead, Data Engineering | $170 563–$218 400 | Fremont, CA | 1. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Staženo |
| Lead Engineer, Site Reliability Engineering | $172 786 Úroveň IV | Mountain House, CA | 25. 3. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| Lead, Data Engineering | $143 174–$214 762 | Union City, CA | 20. 3. 2025 | 12. 9. 2025 | Certifikováno |
| Senior Engineer, Software Engineering | $161 975 | San Jose, CA | 31. 1. 2025 | 15. 6. 2025 | Certifikováno |
| Lead Engineer, Software Engineering | $156 499–$196 865 Úroveň IV | Mountain House, CA | 10. 1. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Backend Java Engineer | $158 505–$176 035 | Sunnyvale, CA | 17. 9. 2024 | 24. 1. 2025 | Certifikováno |
| Senior Member of Technical Staff | $149 781–$163 000 Úroveň IV | Irving, TX | 25. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Member of Technical Staff | $182 508–$185 000 | San Francisco, CA | 27. 6. 2024 | 22. 8. 2024 | Certifikováno |
| Senior Data Software Engineer (Lead Engineer) | $183 040 Úroveň II | Round Rock, TX | 17. 6. 2024 | 1. 12. 2024 | Certifikováno |
| Manager, Engineering | $187 553–$230 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 17. 6. 2024 | 22. 8. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $181 272–$210 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 23. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $136 591–$169 200 | San Francisco, CA | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Member of Technical Staff 2 (Software Engineer) | $169 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 2. 5. 2024 | 15. 5. 2024 | Certifikováno |
| Lead Engineer | $150 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 26. 4. 2024 | 18. 8. 2024 | Certifikováno |
| Member of Technical Staff | $134 160 Úroveň II | Shoreview, MN | 25. 4. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $181 272–$210 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 23. 4. 2024 | 22. 8. 2024 | Certifikováno |
| Member of Technical Staff 2 (Software Engineer) | $169 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 23. 4. 2024 | 31. 8. 2024 | Certifikováno |
| Data Analyst | $116 646–$145 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $160 000–$210 000 Úroveň IV | Tracy, CA | 11. 4. 2024 | 22. 8. 2024 | Certifikováno |
| Senior Member of Technical Staff | $139 464–$163 000 Úroveň IV | Irving, TX | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $149 500 Úroveň II | San Francisco, CA | 2. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Front End Software Engineer | $179 000–$201 000 | San Francisco, CA | 22. 2. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $181 272–$257 500 Úroveň III | San Francisco, CA | 18. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $181 272–$257 500 Úroveň III | Dublin, CA | 17. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Staženo |
| Senior Data Analyst | $122 283–$141 000 Úroveň IV | Scottsdale, AZ | 11. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $181 272–$257 500 Úroveň III | Dublin, CA | 7. 12. 2023 | 11. 5. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Lead Workday Systems Analyst | $165 238 Úroveň IV | Scottsdale, AZ | 28. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Lead Workday Systems Engineer | $165 238 Úroveň III | Scottsdale, AZ | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Member of Technical Staff | $160 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 25. 5. 2023 | 3. 9. 2023 | Certifikováno |
| Principal Engineer | $226 700 Úroveň III | San Francisco, CA | 24. 5. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikováno |
| Senior Member of Technical Staff | $145 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 20. 5. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $165 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 20. 5. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Member Technical Staff | $160 000–$165 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Data Engineer | $160 000–$165 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Lead Engineer (Senior Software Engineer) | $173 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 11. 4. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| Senior Automation Engineer | $156 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 3. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer (Lead Data Engineer) | $178 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 29. 3. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| Principal Engineer (Senior Engineer) | $191 500 Úroveň IV | San Francisco, CA | 29. 3. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| Principal Engineer | $226 700 Úroveň III | San Francisco, CA | 24. 3. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Lead Engineer (Senior Engineer) | $175 400 Úroveň III | San Francisco, CA | 24. 3. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer (Lead Data Engineer) | $178 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 22. 3. 2023 | 21. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Member of Technical Staff (Software Engineer) | $184 500 Úroveň III | San Francisco, CA | 21. 3. 2023 | 7. 9. 2023 | Certifikováno |
| Engineering Manager | $167 149–$214 800 Úroveň III | Mountain View, CA | 20. 12. 2022 | 5. 1. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $158 900–$248 500 Úroveň III | San Francisco, CA | 20. 12. 2022 | 26. 5. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $167 149–$208 600 Úroveň III | Mountain View CA, CA | 16. 12. 2022 | 26. 4. 2023 | Certifikováno |
| Lead Engineer (Senior Software Engineer) | $183 310–$248 500 Úroveň IV | San Francisco, CA | 10. 10. 2022 | 10. 4. 2023 | Certifikováno |
| Senior Salesforce Marketing Cloud Developer | $108 700–$169 900 Úroveň II | Mountain House, CA | 7. 10. 2022 | 17. 10. 2022 | Certifikováno |
| Senior Manager, Engineering | $188 500 Úroveň II | San Francisco, CA | 3. 10. 2022 | 5. 2. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).