Domů › Zaměstnavatelé › CertainTeed Gypsum Manufacturing, Inc.
CertainTeed Gypsum Manufacturing, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
CertainTeed Gypsum Manufacturing, Inc. podal 11 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 11. Medián nabízeného platu: $102 523.
Sponzoruje CertainTeed Gypsum Manufacturing, Inc. víza H-1B?
CertainTeed Gypsum Manufacturing, Inc. podal 11 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 14. 8. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Mine Manager | 2 | $104 499 |
| Mine Superintendent | 1 | $105 500 |
| Quality Laboratory Supervisor | 1 | $98 010 |
| Mechanical Engineer | 1 | $75 000 |
| EHS Manager | 1 | $120 000 |
| Production Manager | 1 | $138 139 |
| Process Engineer | 1 | $97 000 |
| Mine Engineer | 1 | $86 000 |
| Engineer, Maintenance II | 1 | $102 523 |
| Automation Engineer III | 1 | $110 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $98 010 |
| FY2024 | 4 | $108 500 |
| FY2025 | 4 | $104 759 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)10 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)50 %
- Úroveň III (zkušený)10 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)30 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- General and Operations Managers3
- Industrial Production Managers2
- Mechanical Engineers2
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors1
- Mining and Geological Engineers, Including Mining Safety Engineers1
- Industrial Engineers1
- Electrical Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Automation Engineer III | $110 000–$130 000 Úroveň III | Las Vegas, NV | 14. 8. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| Mine Manager | $106 995–$130 000 Úroveň IV | Nashville, AR | 21. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mine Manager | $102 003–$130 000 Úroveň IV | Nashville, AR | 27. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Engineer, Maintenance II | $102 523–$123 500 Úroveň II | Seattle, WA | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mine Engineer | $86 000–$110 000 Úroveň II | Nashville, AR | 13. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Production Manager | $138 139–$145 000 | Seattle, WA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Process Engineer | $97 000–$120 000 Úroveň II | Seattle, WA | 30. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| EHS Manager | $120 000–$150 000 Úroveň II | Seattle, WA | 25. 10. 2023 | 5. 11. 2023 | Certifikováno |
| Quality Laboratory Supervisor | $98 010 Úroveň I | Seattle, WA | 17. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $75 000–$120 000 Úroveň II | Nashville, AR | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Mine Superintendent | $105 500–$120 000 Úroveň IV | Nashville, AR | 1. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).