Domů › Zaměstnavatelé › Chariot Technology Solutions
Chariot Technology Solutions: Platy H-1B a sponzoring
Chariot Technology Solutions podal 20 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 19. Medián nabízeného platu: $99 008.
Sponzoruje Chariot Technology Solutions víza H-1B?
Chariot Technology Solutions podal 20 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 15. 8. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Java Developer | 5 | $87 651 |
| Cloud and Network Administrator | 3 | $89 004 |
| Application Developer | 2 | $99 008 |
| Data Engineer | 2 | $86 226 |
| Software Developer | 2 | $107 255 |
| DevOps Engineer | 1 | $102 877 |
| Data Integration Lead | 1 | $142 002 |
| Platform Administrator | 1 | — |
| DevOps Data Engineer | 1 | $75 130 |
| Application Engineer | 1 | $83 325 |
| Software Engineer | 1 | $105 227 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $99 008 |
| FY2024 | 11 | $83 325 |
| FY2025 | 6 | $105 227 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)25 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)65 %
- Úroveň III (zkušený)5 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)5 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Developer | $111 072–$111 080 Úroveň II | Phoenix, AZ | 15. 8. 2025 | 20. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$109 300 Úroveň II | Dallas, GA | 1. 8. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| Java Developer | $87 651–$87 672 Úroveň I | Phoenix, AZ | 24. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| Java Developer | $87 651–$87 660 Úroveň I | Phoenix, AZ | 8. 7. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $105 227–$105 300 Úroveň II | Johns Creek, GA | 19. 11. 2024 | 26. 11. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 227–$115 482 Úroveň II | Johns Creek, GA | 17. 10. 2024 | 23. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud and Network Administrator | $75 130–$80 000 Úroveň II | Johns Creek, GA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| DevOps Data Engineer | $75 130–$80 000 Úroveň II | Johns Creek, GA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $97 323–$97 330 Úroveň I | Johns Creek, GA | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $83 325–$86 000 Úroveň I | Johns Creek, GA | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Application Engineer | $83 325–$90 000 Úroveň I | Johns Creek, GA | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud and Network Administrator | $75 130–$80 000 Úroveň II | Johns Creek, GA | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Staženo |
| Data Engineer | $75 130–$85 000 Úroveň II | Johns Creek, GA | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud and Network Administrator | $102 877–$102 880 Úroveň II | Johns Creek, GA | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Platform Administrator | $97 469–$104 000 na částečný úvazek · Úroveň III | Johns Creek, GA | 5. 2. 2024 | 9. 2. 2024 | Certifikováno |
| Data Integration Lead | $142 002–$142 010 Úroveň IV | Johns Creek, GA | 17. 11. 2023 | 24. 11. 2023 | Certifikováno |
| Java Developer | $102 877–$102 900 Úroveň II | Johns Creek, GA | 26. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $102 877–$102 900 Úroveň II | Johns Creek, GA | 13. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Application Developer | $99 008–$99 010 Úroveň II | Johns Creek, GA | 24. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Application Developer | $99 008–$99 010 Úroveň II | Johns Creek, GA | 24. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).