Domů › Zaměstnavatelé › Cigniti Technologies, Inc. › QA Analyst
QA Analyst v Cigniti Technologies, Inc.: Mzdy H-1B
11 žádostí o pracovní podmínky pro pozici QA Analyst v Cigniti Technologies, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $85 962; střední hodnota $85 000–$90 606.
Žádosti (LCA)11
Medián nabízené mzdy$85 962
Střední část mezd$85 000–$90 606
10.–90. percentil$81 328–$91 534
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $85 000 |
| FY2024 | 3 | $81 328 |
| FY2025 | 1 | $91 371 |
| FY2026 | 2 | $90 606 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $90 606 Úroveň III | Louisville, KY | 9. 4. 2026 | 10. 6. 2026 | Certifikováno |
| $90 606 Úroveň III | Allentown, PA | 6. 2. 2026 | 10. 6. 2026 | Certifikováno |
| $91 371 Úroveň II | Hamden, CT | 9. 9. 2025 | 17. 9. 2025 | Certifikováno |
| $88 106 Úroveň II | Alpharetta, GA | 28. 2. 2025 | 10. 3. 2025 | Staženo |
| $86 923 Úroveň II | King of Prussia, PA | 30. 7. 2024 | 10. 12. 2024 | Certifikováno |
| $81 328 Úroveň II | King of Prussia, PA | 19. 6. 2024 | 10. 12. 2024 | Certifikováno |
| $81 328 Úroveň II | Dallas, TX | 14. 5. 2024 | 24. 8. 2024 | Certifikováno |
| $93 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 27. 7. 2023 | 4. 8. 2023 | Certifikováno |
| $85 000 Úroveň II | Allentown, PA | 2. 6. 2023 | 10. 6. 2023 | Certifikováno |
| $85 000 Úroveň II | Allentown, PA | 22. 5. 2023 | 30. 5. 2023 | Certifikováno |
| $85 000 Úroveň II | Louisville, KY | 9. 5. 2023 | 16. 5. 2023 | Certifikováno |
QA Analyst u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Cigniti Technologies, Inc.
- Test Lead$95 191
- Senior Automation Engineer$81 328
- Test Automation Engineer$82 368
- Automation Lead$102 565
- Software Development Engineer in Test$127 596
- Test Architect$86 000
- Test Automation Lead$97 000
- Functional Test Lead$90 854
- Test Engineer$88 000
- Senior Test Engineer$89 053
- Senior Functional Test Engineer$92 500
- Lead QE SDET$86 000
- Senior Automation Test Engineer$86 632
- QA Lead$87 000
- Lead SDET$91 500
- Software Development Engineer in Test (SDET)$102 565
- IT Software Quality Analyst$114 855
- Senior Software Engineer$105 997
- RPA Developer$82 056
- Test Manager$105 000
- Automation Test Lead$90 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).