Domů › Zaměstnavatelé › Cisco Systems, Inc. › Leader, Solutions Engineer
Leader, Solutions Engineer v Cisco Systems, Inc.: Mzdy H-1B
13 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Leader, Solutions Engineer v Cisco Systems, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $155 522; střední hodnota $140 088–$168 958.
Žádosti (LCA)13
Medián nabízené mzdy$155 522
Střední část mezd$140 088–$168 958
10.–90. percentil$110 560–$169 608
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 1 | $138 965 |
| FY2025 | 6 | $165 214 |
| FY2026 | 6 | $153 348 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $151 174–$251 900 Úroveň IV | Research Triangle Park, NC | 18. 6. 2026 | 16. 12. 2026 | Certifikováno |
| $140 088–$228 900 Úroveň IV | Irvine, CA | 7. 5. 2026 | 15. 5. 2026 | Certifikováno |
| $168 958–$374 100 Úroveň III | San Jose, CA | 3. 3. 2026 | 2. 9. 2026 | Certifikováno |
| $168 958–$330 300 Úroveň III | San Jose, CA | 2. 3. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikováno |
| $101 234–$297 200 Úroveň III | Richfield, OH | 11. 2. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $155 522–$374 100 Úroveň III | San Francisco, CA | 2. 2. 2026 | 2. 8. 2026 | Certifikováno |
| $168 958–$223 200 Úroveň III | San Jose, CA | 17. 9. 2025 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| $172 910–$198 450 Úroveň IV | Research Triangle Park, NC | 5. 6. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| $161 470 Úroveň III | San Francisco, CA | 28. 3. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikováno |
| $169 770 Úroveň III | San Jose, CA | 28. 3. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikováno |
| $144 664 Úroveň III | Austin, TX | 25. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $103 459 Úroveň III | Richfield, OH | 30. 1. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| $138 965 Úroveň III | Iselin, NJ | 13. 5. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikováno |
Další pozice v Cisco Systems, Inc.
- Software Engineer$134 200
- Software Engineering Technical Leader$181 272
- Engineering Product Manager$141 595
- Technical Consulting Engineer$106 487
- Software QA Engineer$134 200
- Leader, Software Engineering$178 500
- Product Designer$127 115
- Consulting Engineer$108 100
- Data Engineer$138 950
- Hardware Engineer$139 734
- ASIC Engineer$135 907
- Customer Delivery Architect$148 970
- Solutions Engineer$130 499
- Engineering Technical Leader$168 300
- Data Scientist$154 800
- Site Reliability Engineer$132 080
- Solutions Architect$141 200
- Technical Systems Engineer$132 038
- Customer Experience Customer Success Specialist$122 283
- Software Consulting Engineer$132 267
- Technical Marketing Engineer$130 354
- Strategy & Planning Manager$156 645
- Cloud Engineer$139 318
- Business Analysis Manager$124 650
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).