Domů › Zaměstnavatelé › Cisco Systems, Inc. › Renewals Manager
Renewals Manager v Cisco Systems, Inc.: Mzdy H-1B
6 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Renewals Manager v Cisco Systems, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $122 658; střední hodnota $109 590–$123 464.
Žádosti (LCA)6
Medián nabízené mzdy$122 658
Střední část mezd$109 590–$123 464
10.–90. percentil$97 740–$127 067
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $114 483 |
| FY2025 | 2 | $126 724 |
| FY2026 | 2 | $106 257 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $90 148–$223 500 | San Jose, CA | 18. 3. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikováno |
| $122 366–$181 800 Úroveň II | Herndon, VA | 16. 3. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikováno |
| $130 499 Úroveň III | Irvine, CA | 27. 1. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| $122 949 Úroveň II | Herndon, VA | 27. 1. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| $123 635 Úroveň II | San Francisco, CA | 14. 2. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| $105 331 Úroveň II | Irvine, CA | 14. 2. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
Další pozice v Cisco Systems, Inc.
- Software Engineer$134 200
- Software Engineering Technical Leader$181 272
- Engineering Product Manager$141 595
- Technical Consulting Engineer$106 487
- Software QA Engineer$134 200
- Leader, Software Engineering$178 500
- Product Designer$127 115
- Consulting Engineer$108 100
- Data Engineer$138 950
- Hardware Engineer$139 734
- ASIC Engineer$135 907
- Customer Delivery Architect$148 970
- Solutions Engineer$130 499
- Engineering Technical Leader$168 300
- Data Scientist$154 800
- Site Reliability Engineer$132 080
- Solutions Architect$141 200
- Technical Systems Engineer$132 038
- Customer Experience Customer Success Specialist$122 283
- Software Consulting Engineer$132 267
- Technical Marketing Engineer$130 354
- Strategy & Planning Manager$156 645
- Cloud Engineer$139 318
- Business Analysis Manager$124 650
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).