Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Cisco Systems, Inc. › Technical Product Owner

Technical Product Owner v Cisco Systems, Inc.: Mzdy H-1B

17 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Technical Product Owner v Cisco Systems, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $134 159; střední hodnota $128 200–$160 300.

Žádosti (LCA)17
Medián nabízené mzdy$134 159
Střední část mezd$128 200–$160 300
10.–90. percentil$126 360–$172 694

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20232$121 613
FY20245$160 300
FY20256$132 550
FY20264$144 965

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$134 159–$209 600Atlanta, GA15. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$155 771–$224 800
Úroveň III
Seattle, WA11. 3. 20261. 9. 2026Certifikováno
$130 600–$209 600
Úroveň III
Atlanta, GA11. 3. 20261. 9. 2026Certifikováno
$181 293–$277 400
Úroveň III
San Jose, CA23. 12. 202515. 6. 2026Certifikováno
$166 962–$227 100
Úroveň III
San Jose, CA21. 5. 202515. 8. 2025Certifikováno
$128 200–$188 600
Úroveň III
Austin, TX25. 4. 20252. 5. 2025Certifikováno
$133 300–$205 400
Úroveň III
Atlanta, GA27. 2. 20252. 8. 2025Certifikováno
$128 200–$188 600
Úroveň III
Atlanta, GA22. 1. 202515. 7. 2025Certifikováno
$131 800–$200 000
Úroveň III
Seattle, WA22. 1. 202515. 7. 2025Certifikováno
$149 600–$227 100
Úroveň III
San Jose, CA14. 10. 20248. 4. 2025Certifikováno
$160 300–$247 500
Úroveň III
San Jose, CA27. 6. 20243. 8. 2024Certifikováno
$127 600–$200 200
Úroveň III
Seattle, WA27. 3. 202415. 7. 2024Certifikováno
$141 200–$218 400
Úroveň III
Fulton, MD7. 12. 202331. 5. 2024Certifikováno
$162 300–$250 200
Úroveň III
Mountain House, CA26. 10. 20232. 3. 2024Certifikováno
$184 000–$283 300
Úroveň III
San Jose, CA26. 10. 20232. 3. 2024Certifikováno
$118 726–$188 600
Úroveň III
Austin, TX15. 12. 20221. 6. 2023Certifikováno
$124 500–$200 200
Úroveň III
Seattle, WA15. 12. 20221. 6. 2023Certifikováno

Technical Product Owner u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Cisco Systems, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).