Domů › Zaměstnavatelé › Citadel Americas Services LLC › Business Associate
Business Associate v Citadel Americas Services LLC: Mzdy H-1B
7 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Business Associate v Citadel Americas Services LLC. Nabízený mediánový základní plat $170 000; střední hodnota $145 000–$190 000.
Žádosti (LCA)7
Medián nabízené mzdy$170 000
Střední část mezd$145 000–$190 000
10.–90. percentil$122 000–$200 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $140 000 |
| FY2024 | 2 | $175 000 |
| FY2025 | 4 | $175 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $95 000–$150 000 Úroveň II | New York, NY | 28. 8. 2025 | 18. 2. 2026 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň II | New York, NY | 21. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $200 000–$250 000 Úroveň II | New York, NY | 4. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| $200 000–$250 000 Úroveň II | New York, NY | 13. 11. 2024 | 3. 3. 2025 | Certifikováno |
| $180 000 Úroveň II | New York, NY | 21. 3. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň II | New York, NY | 26. 10. 2023 | 2. 11. 2023 | Certifikováno |
| $140 000 Úroveň II | New York, NY | 7. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Citadel Americas Services LLC
- Quantitative Researcher$200 000
- Software Engineer$250 000
- Associate$150 000
- Quantitative Research Engineer$200 000
- Quantitative Developer$237 500
- Senior Associate$165 000
- Quantitative Research Analyst$200 000
- Desk Strategist$187 500
- Analyst$200 000
- Quantitative Research Associate$200 000
- Associate Portfolio Manager$200 000
- Quantitative Research Engineer II$225 000
- Quantitative Research Engineer I$68 869
- Sector Data Analyst$200 000
- Application Software Engineer$232 500
- Senior Quantitative Researcher$250 000
- Risk Analyst$175 000
- Business Manager$200 000
- Data Engineer$200 000
- Portfolio Manager$225 000
- Trader$175 000
- Quantitative Strategist$190 000
- Desk Analyst$150 000
- Sector Data Scientist$68 869
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).