Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Clark Construction Group-Ca, LP

Clark Construction Group-Ca, LP: Platy H-1B a sponzoring

Clark Construction Group-Ca, LP podal 24 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 24. Medián nabízeného platu: $105 000.

Žádosti (LCA)24
Certifikováno24
Adresa zaměstnavateleIrvine, CA
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$105 000
Střední část mezd$86 396–$146 250
10.–90. percentil$79 818–$185 000

Sponzoruje Clark Construction Group-Ca, LP víza H-1B?

Clark Construction Group-Ca, LP podal 24 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 12. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Clark Construction Group-Ca, LP: 3 →

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Senior Project Manager8$150 000
Engineer4$83 264
Project Manager4$104 958
Project Engineer2$79 740
Senior Graphic Design and Visual Communications Specialist1$86 000
VDC Project Engineer1$70 824
Project Scheduler1$130 000
Senior Preconstruction Manager1$205 000
VDC Project Engineer (Lead)1$105 000
Analyst1$90 000

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20238$86 300
FY20244$167 500
FY20257$130 000
FY20265$143 000

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Analyst$90 000–$110 000
Úroveň I
Los Angeles, CA12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
VDC Project Engineer (Lead)$105 000–$125 000
Úroveň II
Costa Mesa, CA19. 3. 202618. 9. 2026Certifikováno
Senior Preconstruction Manager$205 000–$225 000
Úroveň IV
San Francisco, CA20. 2. 202626. 2. 2026Certifikováno
Senior Project Manager$150 000–$170 000
Úroveň IV
Cleburne, TX15. 12. 202518. 12. 2025Certifikováno
Senior Project Manager$143 000–$163 000
Úroveň IV
San Diego, CA7. 12. 202515. 12. 2025Certifikováno
Senior Project Manager$130 000
Úroveň III
San Diego, CA1. 7. 202528. 12. 2025Certifikováno
Engineer$86 528–$105 000
Úroveň I
San Francisco, CA8. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
Engineer$80 000–$100 000
Úroveň I
Los Angeles, CA11. 3. 202518. 3. 2025Certifikováno
Engineer$80 000–$100 000
Úroveň I
Los Angeles, CA11. 3. 202518. 3. 2025Certifikováno
Project Manager$145 000
Úroveň II
Walnut Creek, CA13. 2. 202518. 2. 2025Certifikováno
Senior Project Manager$192 500
Úroveň IV
San Francisco, CA7. 1. 202514. 1. 2025Certifikováno
Project Scheduler$130 000
Úroveň III
Costa Mesa, CA27. 12. 202428. 6. 2025Certifikováno
Senior Project Manager$150 000
Úroveň IV
San Francisco, CA12. 6. 202417. 6. 2024Certifikováno
Senior Project Manager$125 000
Úroveň III
Los Angeles, CA7. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
Senior Project Manager$185 000
Úroveň IV
Seattle, WA4. 10. 202311. 10. 2023Certifikováno
Senior Project Manager$185 000
Úroveň IV
Wenatchee, WA29. 9. 20236. 10. 2023Certifikováno
Project Manager$104 915–$106 000
Úroveň III
San Diego, CA11. 7. 202314. 7. 2023Certifikováno
Project Manager$102 898–$106 000
Úroveň III
San Diego, CA27. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
VDC Project Engineer$70 824–$89 506
Úroveň I
Irvine, CA27. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
Project Manager$105 000
Úroveň III
San Diego, CA12. 1. 202313. 1. 2023Certifikováno
Senior Graphic Design and Visual Communications Specialist$86 000
Úroveň IV
Irvine, CA22. 4. 20211. 10. 2021Certifikováno, poté staženo
Project Engineer$79 739
Úroveň I
Los Angeles, CA31. 3. 20215. 4. 2021Certifikováno, poté staženo
Engineer$86 599
Úroveň II
Irvine, CA11. 2. 20219. 8. 2021Certifikováno, poté staženo
Project Engineer$79 740
Úroveň I
San Diego, CA29. 1. 20215. 2. 2021Certifikováno, poté staženo

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).