Domů › Zaměstnavatelé › Coatue Management LLC
Coatue Management LLC: Platy H-1B a sponzoring
Coatue Management LLC podal 29 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 29. Medián nabízeného platu: $237 500.
Sponzoruje Coatue Management LLC víza H-1B?
Coatue Management LLC podal 29 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Coatue Management LLC: 6 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Operations Specialist | 2 | $170 000 |
| Investor | 2 | $225 000 |
| Vice President | 2 | $350 000 |
| Portfolio Management | 2 | $200 000 |
| Software Engineer | 2 | $200 000 |
| Senior Software Engineer | 2 | $206 315 |
| Senior Frontend Engineer | 2 | $250 000 |
| Investment Analyst | 1 | $1 000 000 |
| Partner - Ventures | 1 | $500 000 |
| Summer MBA (Investment Analyst) | 1 | $150 010 |
| Senior Front End Engineer | 1 | $200 000 |
| Investment Analyst, Healthcare | 1 | $350 000 |
| Software Engineer, Data Science | 1 | $175 000 |
| Data Scientist | 1 | $150 000 |
| Analyst | 1 | $500 000 |
| General Partner | 1 | $500 000 |
| Partner, Structured Equity | 1 | $2 000 000 |
| AI Engineer | 1 | $225 000 |
| Vice President – Private Wealth | 1 | $250 000 |
| Counsel | 1 | $300 000 |
| Partner - Growth | 1 | $750 000 |
| HF Analyst | 1 | $750 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $200 000 |
| FY2024 | 7 | $200 000 |
| FY2025 | 9 | $237 500 |
| FY2026 | 6 | $275 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Financial and Investment Analysts14
- Software Developers9
- Mathematicians2
- Financial Managers2
- Data Scientists1
- Lawyers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| HF Analyst | $750 000 Úroveň III | New York, NY | 23. 6. 2026 | 16. 7. 2026 | Certifikováno |
| Partner - Growth | $750 000 Úroveň IV | Menlo Park, CA | 10. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikováno |
| Operations Specialist | $200 000 Úroveň III | New York, NY | 19. 3. 2026 | 5. 9. 2026 | Certifikováno |
| Counsel | $300 000 Úroveň IV | New York, NY | 11. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| Vice President – Private Wealth | $250 000 Úroveň III | New York, NY | 12. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikováno |
| Portfolio Management | $200 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Menlo Park, CA | 24. 9. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | — Úroveň IV | New York, NY | 4. 8. 2025 | 13. 1. 2026 | Certifikováno |
| Senior Frontend Engineer | $250 000 E-3 · Úroveň IV | Menlo Park, CA | 9. 5. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| AI Engineer | $225 000 Úroveň III | New York, NY | 26. 3. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Frontend Engineer | $250 000 E-3 · Úroveň IV | Menlo Park, CA | 13. 3. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $200 000 Úroveň IV | New York, NY | 10. 12. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| Vice President | $500 000 Úroveň IV | New York, NY | 9. 12. 2024 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $206 315 Úroveň IV | Menlo Park, CA | 13. 11. 2024 | 2. 5. 2025 | Certifikováno |
| Partner, Structured Equity | $2 000 000 Úroveň IV | New York, NY | 26. 9. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $200 000 Úroveň IV | New York, NY | 11. 9. 2024 | 4. 2. 2025 | Certifikováno |
| Data Scientist | $150 000 Úroveň II | New York, NY | 5. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Analyst | $500 000 Úroveň II | New York, NY | 30. 8. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Portfolio Management | $200 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Menlo Park, CA | 18. 4. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer, Data Science | $175 000 Úroveň II | New York, NY | 5. 2. 2024 | 6. 7. 2024 | Certifikováno |
| Investment Analyst, Healthcare | $350 000 Úroveň III | New York, NY | 7. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior Front End Engineer | $200 000 E-3 · Úroveň IV | San Francisco, CA | 22. 5. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| Vice President | $200 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 28. 4. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikováno |
| Operations Specialist | $140 000 Úroveň II | New York, NY | 24. 3. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikováno |
| Partner - Ventures | $500 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 21. 3. 2023 | 28. 3. 2023 | Certifikováno |
| Summer MBA (Investment Analyst) | $150 010 Úroveň III | New York, NY | 2. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Investment Analyst | $1 000 000 Úroveň IV | New York, NY | 16. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
| Investor | $200 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 11. 5. 2022 | 1. 8. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Investor | $250 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 11. 4. 2022 | 3. 9. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| General Partner | $500 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 13. 12. 2021 | 20. 12. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).