Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Cohesity, Inc. › Staff Software Engineer

Staff Software Engineer v Cohesity, Inc.: Mzdy H-1B

18 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Staff Software Engineer v Cohesity, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $178 116; střední hodnota $163 200–$219 502.

Žádosti (LCA)18
Medián nabízené mzdy$178 116
Střední část mezd$163 200–$219 502
10.–90. percentil$163 200–$249 808

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20231$192 941
FY20241$163 200
FY202510$163 200
FY20266$242 029

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$243 505–$294 000Santa Clara, CA10. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$166 640–$249 960
Úroveň IV
Roseville, MN23. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$240 553–$294 000Santa Clara, CA15. 4. 202620. 4. 2026Certifikováno
$189 592–$264 600
Úroveň IV
New York, NY27. 2. 202626. 6. 2026Certifikováno
$264 514–$294 000
Úroveň IV
Santa Clara, CA5. 12. 202518. 5. 2026Certifikováno
$264 514–$294 000
Úroveň IV
Santa Clara, CA4. 12. 202518. 5. 2026Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Roseville, MN7. 8. 202523. 8. 2025Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Dripping Springs, TX10. 6. 20256. 9. 2025Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Portland, OR12. 5. 202519. 5. 2025Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Roseville, MN23. 4. 202523. 8. 2025Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Roseville, MN9. 4. 20252. 9. 2025Certifikováno
$199 534–$288 000
Úroveň III
Santa Clara, CA10. 3. 202515. 8. 2025Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Apex, NC12. 2. 20251. 8. 2025Certifikováno
$199 534–$210 000
Úroveň III
Santa Clara, CA8. 1. 202516. 5. 2025Certifikováno
$226 158–$259 200
Úroveň IV
San Jose, CA25. 9. 202410. 3. 2025Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Oldsmar, FL25. 9. 202415. 3. 2025Certifikováno
$163 200–$244 800
Úroveň IV
Cary, NC5. 8. 20241. 2. 2025Certifikováno
$192 941–$235 000
Úroveň IV
San Jose, CA20. 4. 20238. 5. 2023Certifikováno

Staff Software Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Cohesity, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).