Domů › Zaměstnavatelé › Compunnel Software Group, Inc › IT Project Manager
IT Project Manager v Compunnel Software Group, Inc: Mzdy H-1B
37 žádostí o pracovní podmínky pro pozici IT Project Manager v Compunnel Software Group, Inc. Nabízený mediánový základní plat $100 000; střední hodnota $95 000–$115 000.
Žádosti (LCA)37
Medián nabízené mzdy$100 000
Střední část mezd$95 000–$115 000
10.–90. percentil$91 000–$131 800
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $104 000 |
| FY2024 | 5 | $115 000 |
| FY2025 | 13 | $95 000 |
| FY2026 | 14 | $114 900 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $117 000–$126 200 Úroveň II | Raleigh, NC | 16. 6. 2026 | 23. 6. 2026 | Certifikováno |
| $117 000–$126 200 Úroveň II | Raleigh, NC | 16. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Staženo |
| $127 000–$158 900 Úroveň III | Westford, MA | 29. 5. 2026 | 5. 6. 2026 | Certifikováno |
| $127 000–$158 900 Úroveň III | Westford, MA | 29. 5. 2026 | 4. 6. 2026 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň IV | Syracuse, NY | 14. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| $94 700–$126 800 Úroveň II | Irving, TX | 10. 3. 2026 | 17. 3. 2026 | Certifikováno |
| $94 700–$126 800 Úroveň II | Irving, TX | 9. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikováno |
| $100 000–$126 000 Úroveň II | North Bergen, NJ | 20. 2. 2026 | 27. 2. 2026 | Certifikováno |
| $100 000–$126 000 Úroveň II | North Bergen, NJ | 18. 2. 2026 | 25. 2. 2026 | Certifikováno |
| $95 000–$126 750 Úroveň II | Chicago, IL | 28. 1. 2026 | 4. 2. 2026 | Certifikováno |
| $104 000–$137 280 na částečný úvazek · Úroveň II | Chicago, IL | 28. 1. 2026 | 4. 2. 2026 | Certifikováno |
| $114 800–$150 000 Úroveň II | Pleasanton, CA | 21. 11. 2025 | 28. 11. 2025 | Certifikováno |
| $115 000–$150 000 Úroveň II | Philadelphia, PA | 7. 11. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikováno |
| $140 000–$158 900 Úroveň III | Costa Mesa, CA | 6. 11. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikováno |
| $140 000–$158 900 Úroveň III | Costa Mesa, CA | 5. 11. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikováno |
| $95 000–$126 000 Úroveň II | Bentonville, AR | 4. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikováno |
| $95 000–$126 800 Úroveň II | New York, NY | 19. 9. 2025 | 26. 9. 2025 | Certifikováno |
| $95 000–$126 800 Úroveň II | New York, NY | 27. 8. 2025 | 3. 9. 2025 | Certifikováno |
| $95 000–$126 800 Úroveň II | New York, NY | 25. 8. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| $95 000–$126 000 Úroveň II | Roseland, NJ | 22. 7. 2025 | 29. 7. 2025 | Certifikováno |
| $112 000–$134 070 Úroveň II | Manassas, VA | 8. 5. 2025 | 16. 5. 2025 | Certifikováno |
| $135 000–$156 200 Úroveň III | New York, NY | 4. 2. 2025 | 11. 2. 2025 | Certifikováno |
| $95 000–$121 510 Úroveň II | Bentonville, AR | 16. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| $112 000–$134 070 Úroveň II | Charlotte, NC | 18. 12. 2024 | 24. 12. 2024 | Certifikováno |
| $90 500–$121 510 Úroveň II | Bentonville, AR | 13. 12. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikováno |
| $90 500–$121 510 Úroveň II | Bentonville, TX | 11. 12. 2024 | 18. 12. 2024 | Certifikováno |
| $91 000–$121 510 Úroveň II | Bentonville, AR | 20. 11. 2024 | 27. 11. 2024 | Certifikováno |
| $95 000–$121 500 Úroveň II | Irving, TX | 25. 10. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $91 000–$121 500 Úroveň II | Sacramento, CA | 15. 10. 2024 | 22. 10. 2024 | Certifikováno |
| $140 000–$173 630 Úroveň II | Newark, CA | 20. 9. 2024 | 27. 9. 2024 | Certifikováno |
| $99 250–$121 500 Úroveň II | Plainsboro, NJ | 28. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $115 000–$121 510 Úroveň II | Bolingbrook, IL | 20. 8. 2024 | 27. 8. 2024 | Certifikováno |
| $79 000–$103 720 Úroveň II | Marietta, GA | 27. 6. 2024 | 8. 7. 2024 | Certifikováno |
| $115 000–$128 900 Úroveň III | O'Fallon, MO | 8. 5. 2024 | 15. 5. 2024 | Certifikováno |
| $104 000–$125 400 Úroveň II | Herndon, VA | 14. 8. 2023 | 15. 8. 2023 | Certifikováno |
| $115 000–$124 000 E-3 · Úroveň III | Hoboken, NJ | 3. 5. 2023 | 4. 5. 2023 | Certifikováno |
| $100 000–$115 900 Úroveň III | Rochester, NY | 8. 11. 2022 | 8. 11. 2022 | Certifikováno |
IT Project Manager u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Compunnel Software Group, Inc
- Software Developer$115 000
- Systems Analyst$104 250
- Systems Engineer$94 700
- Computer Programmer$98 500
- Software Quality Assurance Engineer and Tester$99 550
- Business Intelligence Analyst$102 500
- Software Quality Assurance Analyst and Tester$100 000
- Database Administrator$97 350
- Data Engineer$123 000
- Web Developer$86 750
- Business Analyst$100 600
- Software Engineer$123 750
- Business Systems Analyst$104 000
- QA Tester$93 350
- Software Quality Assurance Engineer$103 500
- Information Technology Project Manager$104 500
- Database Architect$119 000
- Network and Systems Administrator$98 000
- Data Scientist$111 000
- Software Development Engineer in Test$106 000
- Scrum Master$100 000
- Network Support Specialist$85 000
- Systems Engineer/Architect$100 000
- Software Quality Assurance Analyst$87 350
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).