Domů › Zaměstnavatelé › Computacenter United States, Inc.
Computacenter United States, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Computacenter United States, Inc. podal 17 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 17. Medián nabízeného platu: $110 000.
Sponzoruje Computacenter United States, Inc. víza H-1B?
Computacenter United States, Inc. podal 17 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 22. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Data Analyst | 2 | $110 000 |
| Java Developer | 2 | $86 500 |
| Data Scientist | 2 | $97 050 |
| Solutions Architect | 1 | $161 600 |
| Managed Services Sales Specialist | 1 | $160 000 |
| Project Engineer | 1 | $129 030 |
| Engineer (IC Engineering) | 1 | $136 843 |
| Solutions Specialist 1 | 1 | $175 000 |
| Generative AI Engineer | 1 | $100 000 |
| ServiceNow Developer | 1 | $114 400 |
| ServiceNow QA Tester | 1 | $105 000 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $131 250 |
| Project Manager | 1 | $103 000 |
| QA Analyst | 1 | $102 232 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $161 600 |
| FY2024 | 1 | $160 000 |
| FY2025 | 3 | $136 843 |
| FY2026 | 12 | $102 616 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)18 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)59 %
- Úroveň III (zkušený)12 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)12 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Plano, TX3
- Westwood, MA2
- Livermore, CA2
- Dallas, TX2
- Phoenix, AZ2
- Chicago, IL1
- Lake Mary, FL1
- Oakland, CA1
- Folsom, CA1
- Coppell, TX1
- Lexington, KY1
Povolání
- Data Scientists5
- Software Developers3
- Computer Systems Analysts3
- Sales Engineers2
- Sales Managers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Computer Network Architects1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| QA Analyst | $102 232 Úroveň IV | Lexington, KY | 22. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Java Developer | $95 000 Úroveň I | Coppell, TX | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Scientist | $96 100 Úroveň II | Plano, TX | 12. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Project Manager | $103 000 Úroveň II | Folsom, CA | 10. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Scientist | $98 000 Úroveň II | Plano, TX | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Computer Systems Analyst | $131 250 Úroveň II | Oakland, CA | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Java Developer | $78 000 Úroveň I | Lake Mary, FL | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| ServiceNow QA Tester | $105 000 Úroveň III | Phoenix, AZ | 4. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| ServiceNow Developer | $114 400 Úroveň II | Phoenix, AZ | 2. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Generative AI Engineer | $100 000 Úroveň II | Plano, TX | 22. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $110 000 Úroveň II | Dallas, TX | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $110 000 Úroveň II | Dallas, TX | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Engineer (IC Engineering) | $136 843 Úroveň II | Livermore, CA | 14. 8. 2025 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| Solutions Specialist 1 | $175 000 Úroveň I | Westwood, MA | 1. 8. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikováno |
| Project Engineer | $129 030 Úroveň II | Livermore, CA | 13. 5. 2025 | 10. 9. 2025 | Certifikováno |
| Managed Services Sales Specialist | $160 000 Úroveň III | Chicago, IL | 6. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Solutions Architect | $161 600 Úroveň IV | Westwood, MA | 26. 7. 2023 | 12. 1. 2024 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).