Domů › Zaměstnavatelé › Couloir Technology Group, Inc › Salesforce Developer
Salesforce Developer v Couloir Technology Group, Inc: Mzdy H-1B
6 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Salesforce Developer v Couloir Technology Group, Inc. Nabízený mediánový základní plat $103 282; střední hodnota $96 294–$111 816.
Žádosti (LCA)6
Medián nabízené mzdy$103 282
Střední část mezd$96 294–$111 816
10.–90. percentil$89 760–$121 129
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $103 282 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $106 642–$106 643 Úroveň I | Redmond, WA | 19. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $99 923–$99 924 Úroveň II | Princeton, NJ | 19. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $127 338–$127 339 Úroveň II | Redmond, WA | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $85 405–$85 406 Úroveň II | Warren, MI | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $85 405–$85 406 Úroveň II | Warren, MI | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Staženo |
| $127 338–$127 339 Úroveň II | Redmond, WA | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Staženo |
Salesforce Developer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Couloir Technology Group, Inc
- IT Consultant (Data Engineer)$111 977
- Software Development Engineer$127 338
- Java Developer$127 338
- IT Consultant (.Net Developer)$127 338
- Technical Project Manager$101 358
- IT Consultant$113 110
- IT Consultant (Data Engineer/Lead)$114 442
- BI Developer$128 502
- Data Engineer Systems Tech Lead$73 466
- IT Consultant (Software Developer)$117 749
- Software Systems Engineer$73 466
- IT Consultant (SQL BI Developer)$128 502
- IT Consultant (JAVA Developer)$123 344
- BI Analyst$113 090
- Application Development Senior Analyst$104 125
- Salesforce Customizations Developer$103 282
- Enterprise J2EE Developer$106 642
- Data Engineer Tech Lead$128 502
- IT Consultant(Software Systems Engineer)$111 550
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).