Domů › Zaměstnavatelé › Cummins Inc. › Industrial Engineer - Senior
Industrial Engineer - Senior v Cummins Inc.: Mzdy H-1B
11 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Industrial Engineer - Senior v Cummins Inc.. Nabízený mediánový základní plat $94 827; střední hodnota $89 906–$97 763.
Žádosti (LCA)11
Medián nabízené mzdy$94 827
Střední část mezd$89 906–$97 763
10.–90. percentil$84 800–$97 926
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $80 000 |
| FY2024 | 2 | $85 600 |
| FY2025 | 4 | $95 216 |
| FY2026 | 4 | $97 926 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $97 926–$115 200 Úroveň II | Columbus, IN | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $97 926–$128 400 Úroveň II | Columbus, IN | 6. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $108 971–$128 400 Úroveň III | Fridley, MN | 25. 3. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikováno |
| $94 827–$128 400 Úroveň III | Whitakers, NC | 13. 11. 2025 | 10. 5. 2026 | Certifikováno |
| $97 600–$146 400 Úroveň III | Whitakers, NC | 30. 6. 2025 | 23. 12. 2025 | Certifikováno |
| $94 432–$127 200 Úroveň III | Whitakers, NC | 27. 3. 2025 | 17. 9. 2025 | Certifikováno |
| $93 413–$127 200 Úroveň II | Columbus, IN | 7. 10. 2024 | 7. 3. 2025 | Certifikováno |
| $96 000–$144 000 Úroveň III | Whitakers, NC | 25. 9. 2024 | 2. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 800–$127 200 Úroveň II | Whitakers, NC | 21. 8. 2024 | 15. 2. 2025 | Certifikováno |
| $86 400–$129 600 Úroveň II | Whitakers, NC | 1. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $80 000–$120 000 Úroveň II | Columbus, IN | 24. 1. 2023 | 14. 2. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Cummins Inc.
- Electronic Systems Technical Specialist$99 286
- ES Product Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Specialist$96 000
- Thermal and Fluid Systems Technical Specialist$96 304
- Product Engineering Specialist$92 230
- IT Analyst - Senior$95 680
- Manufacturing Engineer$80 654
- Combustion and Emissions Systems Technical Specialist$96 304
- Electronic Systems Product Engineer$83 658
- Software Engineer II$98 904
- Product Engineer$81 493
- Electronic Systems Engineer - Software$79 976
- Software Engineer III$112 000
- Thermal and Fluid Systems Engineer$83 450
- Software Engineer I$86 050
- Electronic Systems Engineer$81 493
- Corporate Strategy Manager$115 253
- CE Product Specialist$95 924
- Product Systems Validation Technical Specialist$96 304
- ES Technical Specialist$97 365
- Combustion and Emissions Systems Engineer$83 408
- Manufacturing Engineer - Senior$96 000
- Financial Analyst - Senior$84 000
- Sourcing Specialist - Senior$92 019
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).