Domů › Zaměstnavatelé › Curo Management, LLC
Curo Management, LLC: Platy H-1B a sponzoring
Curo Management, LLC podal 20 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 20. Medián nabízeného platu: $101 837.
Sponzoruje Curo Management, LLC víza H-1B?
Curo Management, LLC podal 20 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 26. 8. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Credit Data Business Analyst | 2 | $80 000 |
| Project Manager | 2 | $81 848 |
| Software Engineer | 1 | $102 482 |
| Manager, Scoring Risk & Analytics | 1 | $109 824 |
| Sr. Risk Analyst | 1 | $80 000 |
| Director of Data Engineering | 1 | $115 000 |
| Sr. Manager, Portfolio Analytics | 1 | $200 000 |
| Sr. Analyst, Credit Risk | 1 | $108 306 |
| ETL Developer | 1 | $80 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $101 192 |
| Senior Data Scientist | 1 | $110 000 |
| Senior Analyst, Direct Mail Analytics | 1 | $90 000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $183 855 |
| Manager, Credit and Default Risk | 1 | $140 000 |
| Sr Manager, Credit Risk | 1 | $150 000 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $136 000 |
| Senior Risk Analyst | 1 | $98 155 |
| Senior Credit Risk Analyst | 1 | $98 946 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $102 482 |
| FY2024 | 10 | $104 749 |
| FY2025 | 7 | $98 946 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)20 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)50 %
- Úroveň III (zkušený)15 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)15 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Greenville, SC6
- Aurora, CO1
- Mason, OH1
- Pleasanton, CA1
- Woodbridge Township, NJ1
- Leander, TX1
- Haslet, TX1
- Chicago, IL1
- Chamblee, GA1
- McKinney, TX1
- Aubrey, TX1
- Newark, DE1
- Buffalo Grove, IL1
- Danville, CA1
- Midlothian, VA1
Povolání
- Data Scientists9
- Software Developers4
- Financial Risk Specialists2
- Project Management Specialists2
- Operations Research Analysts1
- Database Administrators1
- Financial Quantitative Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Manager | $82 202–$150 000 Úroveň II | Greenville, SC | 26. 8. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| Senior Risk Analyst | $98 155–$110 000 Úroveň I | Danville, CA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Project Manager | $81 494–$150 000 Úroveň II | Greenville, SC | 29. 4. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikováno |
| Senior Credit Risk Analyst | $98 946–$135 000 Úroveň II | Midlothian, VA | 28. 4. 2025 | 30. 4. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $136 000 Úroveň III | Buffalo Grove, IL | 27. 2. 2025 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| Manager, Credit and Default Risk | $140 000–$180 000 Úroveň III | Aubrey, TX | 10. 10. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr Manager, Credit Risk | $150 000–$200 000 Úroveň III | Newark, DE | 27. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikováno |
| Principal Software Engineer | $183 855 Úroveň I | McKinney, TX | 30. 7. 2024 | 2. 1. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Manager, Portfolio Analytics | $200 000–$230 000 Úroveň IV | Greenville, SC | 16. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Analyst, Credit Risk | $108 306–$130 000 Úroveň II | Woodbridge Township, NJ | 13. 5. 2024 | 25. 5. 2024 | Certifikováno |
| Senior Data Scientist | $110 000–$120 000 Úroveň II | Chicago, IL | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $101 192–$110 000 Úroveň II | Haslet, TX | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| ETL Developer | $80 000–$90 000 Úroveň I | Leander, TX | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Analyst, Direct Mail Analytics | $90 000–$120 000 Úroveň II | Chamblee, GA | 25. 3. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| Director of Data Engineering | $115 000–$150 000 Úroveň IV | Greenville, SC | 18. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Credit Data Business Analyst | $80 000–$100 000 Úroveň II | Greenville, SC | 15. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Credit Data Business Analyst | $80 000–$100 000 Úroveň II | Greenville, SC | 12. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Manager, Scoring Risk & Analytics | $109 824–$150 000 Úroveň IV | Mason, OH | 11. 7. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Risk Analyst | $80 000–$115 000 Úroveň I | Pleasanton, CA | 10. 7. 2023 | 18. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $102 482–$150 000 Úroveň II | Aurora, CO | 20. 6. 2023 | 27. 6. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).