Domů › Zaměstnavatelé › Customized Energy Solutions, Ltd.
Customized Energy Solutions, Ltd.: Platy H-1B a sponzoring
Customized Energy Solutions, Ltd. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 13. Medián nabízeného platu: $105 000.
Sponzoruje Customized Energy Solutions, Ltd. víza H-1B?
Customized Energy Solutions, Ltd. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 15. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Production Support Analyst | 1 | $105 000 |
| Sr. SQL Server Analyst | 1 | $86 264 |
| Software Developer | 1 | $108 787 |
| Senior Software Engineer | 1 | $173 250 |
| Junior Programmer | 1 | $70 000 |
| Senior Programmer Analyst | 1 | $172 952 |
| Retail Billing Analyst | 1 | $69 613 |
| Manager, IT Business Analyst | 1 | $165 000 |
| Analyst - Retail Market Services | 1 | $81 500 |
| Business Intelligence Analyst | 1 | $65 165 |
| Retail Energy Markets Analyst | 1 | $83 000 |
| Manager, Data Enterprise Services | 1 | $187 456 |
| Director of Emerging Technologies | 1 | $170 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $106 894 |
| FY2024 | 3 | $70 000 |
| FY2025 | 3 | $81 500 |
| FY2026 | 3 | $170 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Computer Programmers3
- Software Developers2
- Database Architects2
- Operations Research Analysts2
- Financial Quantitative Analysts1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Data Scientists1
- Architectural and Engineering Managers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Director of Emerging Technologies | $170 000 Úroveň II | Philadelphia, PA | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Manager, Data Enterprise Services | $187 456 Úroveň IV | Philadelphia, PA | 1. 4. 2026 | 8. 4. 2026 | Certifikováno |
| Retail Energy Markets Analyst | $83 000 Úroveň I | Philadelphia, PA | 23. 3. 2026 | 22. 9. 2026 | Certifikováno |
| Analyst - Retail Market Services | $81 500 Úroveň I | Philadelphia, PA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Business Intelligence Analyst | $65 165 Úroveň I | Philadelphia, PA | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Manager, IT Business Analyst | $165 000 Úroveň IV | Philadelphia, PA | 31. 1. 2025 | 4. 3. 2025 | Certifikováno |
| Retail Billing Analyst | $69 613 Úroveň I | Philadelphia, PA | 13. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Junior Programmer | $70 000 Úroveň I | Philadelphia, PA | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Programmer Analyst | $172 952 Úroveň IV | Philadelphia, PA | 21. 5. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| Sr. SQL Server Analyst | $86 264 Úroveň II | Colfax, NC | 28. 8. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $108 787 Úroveň II | Philadelphia, PA | 21. 8. 2023 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $173 250 Úroveň IV | Philadelphia, PA | 5. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Production Support Analyst | $105 000 Úroveň I | Philadelphia, PA | 10. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).