Domů › Zaměstnavatelé › CVS Rx Services Inc. › Pharmacy Manager
Pharmacy Manager v CVS Rx Services Inc.: Mzdy H-1B
52 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Pharmacy Manager v CVS Rx Services Inc.. Nabízený mediánový základní plat $155 106; střední hodnota $147 259–$160 254.
Žádosti (LCA)52
Medián nabízené mzdy$155 106
Střední část mezd$147 259–$160 254
10.–90. percentil$143 825–$169 060
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $147 389 |
| FY2024 | 9 | $154 461 |
| FY2025 | 18 | $153 088 |
| FY2026 | 16 | $161 158 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $159 765 Úroveň I | Richmond, IN | 23. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $162 656 Úroveň III | Lancaster, PA | 5. 6. 2026 | 30. 10. 2026 | Certifikováno |
| $159 661 Úroveň IV | Espanola, NM | 14. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikováno |
| $160 077 Úroveň III | Stamford, CT | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $151 486 Úroveň I | Cameron, NC | 13. 5. 2026 | 12. 9. 2026 | Certifikováno |
| $169 728 Úroveň III | Evansville, IN | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $164 965 E-3 · Úroveň IV | Alexandria, VA | 29. 4. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| $162 240 Úroveň I | Atlanta, TX | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $175 864 Úroveň I | McAllen, TX | 30. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $168 480 Úroveň I | Elkhart, IN | 26. 3. 2026 | 12. 9. 2026 | Certifikováno |
| $150 384 Úroveň I | East Hampton, NY | 19. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $148 158 Úroveň I | Port Arthur, TX | 17. 3. 2026 | 10. 9. 2026 | Certifikováno |
| $167 107 Úroveň III | Trumbull, CT | 30. 1. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno |
| $153 920 Úroveň IV | Jackson, OH | 26. 1. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $151 715 Úroveň III | Sudbury Plz, MA | 21. 1. 2026 | 14. 7. 2026 | Certifikováno |
| $164 549 Úroveň IV | Roanoke, VA | 7. 1. 2026 | 21. 5. 2026 | Certifikováno |
| $147 493 Úroveň III | Decatur, TX | 22. 8. 2025 | 7. 10. 2025 | Certifikováno |
| $150 426 Úroveň III | Merritt Island, FL | 22. 8. 2025 | 30. 1. 2026 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň II | Minneapolis, MN | 2. 7. 2025 | 13. 7. 2025 | Certifikováno |
| $171 829 Úroveň IV | Roanoke, VA | 16. 6. 2025 | 19. 6. 2025 | Certifikováno |
| $169 125 Úroveň III | Yuma, AZ | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $155 750 Úroveň III | Staunton, VA | 17. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $143 825 Úroveň III | Gastonia, NC | 16. 5. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $105 000 E-3 · Úroveň I | Naples, FL | 7. 5. 2025 | 10. 7. 2025 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň II | Bloomington, IN | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $155 750 Úroveň III | Staunton, VA | 22. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $147 680 Úroveň II | Snyder, TX | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $157 144 Úroveň II | Flagstaff, AZ | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $136 364 Úroveň III | Decatur, TX | 9. 4. 2025 | 27. 9. 2025 | Certifikováno |
| $143 825 Úroveň III | Shelby, NC | 8. 4. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $144 144 Úroveň III | Staunton, VA | 19. 3. 2025 | 18. 9. 2025 | Certifikováno |
| $133 120 Úroveň II | Mishawaka, IN | 11. 12. 2024 | 5. 6. 2025 | Certifikováno |
| $176 800 Úroveň III | Rohnert Park, CA | 29. 10. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| $160 784 Úroveň IV | Breckenridge, TX | 9. 10. 2024 | 10. 4. 2025 | Certifikováno |
| $158 080 Úroveň IV | Athens, OH | 7. 8. 2024 | 14. 8. 2024 | Certifikováno |
| $151 840 Úroveň III | Powhatan, VA | 30. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $145 891 Úroveň IV | Freeport, IL | 1. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $145 891 Úroveň IV | Rock Island, IL | 1. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $176 800 Úroveň IV | Crescent City, CA | 15. 3. 2024 | 23. 3. 2024 | Certifikováno |
| $156 749 E-3 · Úroveň IV | Alexandria, VA | 22. 2. 2024 | 20. 8. 2024 | Certifikováno |
| $157 107 E-3 · Úroveň IV | Alexandria, VA | 8. 2. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikováno |
| $154 461 Úroveň IV | New Castle, IN | 29. 1. 2024 | 6. 2. 2024 | Certifikováno |
| $146 869 Úroveň IV | Kettering, OH | 29. 1. 2024 | 3. 2. 2024 | Certifikováno |
| $146 390 Úroveň III | San Antonio, TX | 13. 6. 2023 | 28. 11. 2023 | Certifikováno |
| $147 389 Úroveň III | Naples, FL | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $132 756 Úroveň III | San Antonio, TX | 8. 5. 2023 | 5. 11. 2023 | Certifikováno |
| $147 389 Úroveň III | Chicago, IL | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $144 706 E-3 · Úroveň IV | Dallas, GA | 20. 3. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikováno |
| $153 275 E-3 · Úroveň IV | Alexandria, VA | 15. 3. 2023 | 22. 3. 2023 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň IV | Christiansburg, VA | 1. 2. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň IV | Christiansburg, VA | 24. 1. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| $138 320 Úroveň III | Cocoa, FL | 23. 1. 2023 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
Pharmacy Manager u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v CVS Rx Services Inc.
- Staff Pharmacist FT$136 261
- Staff Pharmacist$128 960
- CA Pharmacy Manager$164 299
- CA Staff Pharmacist FT$146 827
- Foreign Pharmacy Graduate - International Pharmacy Intern$101 941
- Foreign Pharmacy Graduate - International Pharmacy$103 958
- Rx Mgr Emerging Leader, CA$144 706
- Staff Pharmacist FT, PMEL$141 970
- District Support Pharmacist FT$139 360
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).